גולשים יקרים, השלב החשוב ביותר בטיפול תיקון ראיה הוא שלב בדיקת ההתאמה בה מאבחנים את העין ומחליטים על סוג הטיפול. אנחנו ב-CARE VISION פיתחנו שיטה ייחודית לבדיקת התאמה המבטיחה דיוק מוחלט בקבלת ההחלטות. הדיוק הזה מבטיח לך כי הטיפול שיתבצע יהיה מותאם לך באופן מושלם לבעיית הראיה.צוות הרופאים שלנו פיתח את השיטה בהתבסס על 10 שנות פעילות בתחום הסרת משקפיים בלייזר ובהתבסס על מאגר מידע ממוחשב וייחודי לנו המונה למעלה מ-80000 עיניים מנותחות.

יותר שמרנות אנו שמרנים בגישתנו ומעדיפים לבצע בדיקות התאמה פעמיים: הלקוח עובר בדיקת התאמה מלאה ביום הבדיקה ובנוסף ביום הניתוח עצמו מבוצעת בדיקה נוספת מלאה, כדי לוודא שוב את התאמתו של הלקוח לניתוח הסרת משקפיים בלייזר ואת סוג הטיפול שנבחר. הכול מטעמי זהירות ובקרת איכות שאין שנייה לה בארץ. על כך אנו גאים מאוד. יותר בדיקות בשיטת FET שפותחה ברשת שלנו תוך הרחבת כמות הבדיקות ואיכותן והתבססות על מגוון רחב יותר מהמקובל של מכשירי בדיקות. הכול כדי להתאים באופן המדויק ביותר את סוג הטיפול וכן לנבא את תוצאותיו. הסניפים שלנו ברחבי הארץ מצוידים במכשירי "אורבסקאן" – מהמתקדמים בעולם. המכשיר מבצע צילום קרנית תלת ממדי – מיפוי קרנית קדמי, מיפוי קרנית אחורי, ועובי הקרנית, לכן כבר במהלך בדיקת ההתאמה הרופאים שלנו יכולים לקבל מקסימום מידע לגבי מצבה של הקרנית שהיא האיבר עליו מבוצע ניתוח לתיקון ראייה.

יותר מיחשוב המערכת שלנו ממוחשבת – הווה אומר שכול התנהלות התיק הרפואי של הלקוח מבוקרת ומתועדת במערכת ממוחשבת מדויקת וייחודית. לא עוד ניירות שעוברות מחדר לחדר מרופא לאופטומטריסט… לקוח שחוזר לאחר 3 שנים או 9 שנים אין צורך לחפש את התיק בארכיון, הכול זמין ומידי. כל הצוותים הרפואיים שלנו עובדים עם מסכי מחשב בחדרים ומזינים את נתוני הלקוח לתיק רפואי ממוחשב. יתרונות עבודה בצורה ייחודית זו הבלעדית בארץ ובעולם לחברת care vision מאפשרת לנו:

מעקב זמין ואיכותי על נתוני הלקוח ניתוח סטטיסטי של תוצאות הניתוחים שלנו לאורך השנים ובניית קונסנזוס רפואי שמרני במיוחד המתבסס על בסיס נתונים של מאות אלפי מנותחים בארץ ובעולם של חברת care vision.

יותר רופאים במהלך בדיקת ההתאמה במידת הצורך עומדת לרשותנו מערכת המאפשרת התייעצות רב מנתחים על כל תיק ולעיתים אף התייעצות עם צוותי המנתחים בחברה המקבילה לנו בחו"ל. התיק עובר קונסיליום/התייעצות בין צוותי המנתחים וכך הלקוח שלנו מקבל זוויות נוספות ושמרנות יתר על הבדיקות שאותן עבר אצלנו. אנו מקפידים על קלה כבחמורה ולכן כל ספק הכי קטן ייבדק שוב והלקוח יוזמן לבדיקה חוזרת במידת הצורך.

יותר בקרת איכות כחלק ממהלך הבטיחות והשמרנות שאנו נוקטים ברשת כל לקוח שנבדק מחוץ לסניף ת"א ביום הבדיקה בת"א עובר מהלך מקיף וחוזר של הבדיקות ביום הניתוח להסרת משקפיים – כולם למעט הרחבת האישונים. מהלך זה נותן לנו אופציה לבדוק שנית את הממצאים שעלו בסניף הבודק לאשר אותם שוב ולקבל החלטה וודאית נוספת על ההתאמה ועל סוג ניתוח להסרת משקפיים שאליו הותאם הלקוח.

קביעת תורים קביעת התורים לבדיקת המעקב לאחר הטיפול מתבצעת באמצעות אתר האינטרנט בלבד. השרות זמין 24 שעות, ללא המתנה, מציג את כל מגוון האפשרויות בפני הלקוח ומדוייק. בעת קביעת כל תור לטיפול יש גם להשיב על משוב רפואי/שירותי  קצר. מענה לשאלות אלו חיוני כדי לתת שירות יעיל ואיכותי לכל לקוח.

מי מתאים / לא מתאים לטיפול הסרת משקפיים בלייזר

 
מתאיםלא מתאים
גילאי 18-65מחלות בעיניים
מספרים יציבים לפחות שנה

 
סכרת לא יציבה
 בעיות קריאה בלבד

ההחלטה הסופית באם לקוח מתאים או לא כוללת התייחסות למכלול הנתונים של הלקוח. נתונים כמו: עובי קרנית, מספר, צילינדר ומבנה הקרנית. כל אלו יקבעו גם את סוג הניתוח אליו תהיו מתאימים.

הוראות לפני בדיקה

תהליך הסרת משקפיים בלייזר, הוא למעשה תהליך ניתוחי פשוט וקצר (פחות מחצי שעה אורכו ) שנועד לשפר את חיי מרכיבי המשקפיים בכל פעולות היום יום שלהם. מטרת העל של הסרת המשקפיים בלייזר היא לגרום לאנשים רבים, אשר במשך שנים סבלו וחשו אי נוחות רבה בשל העובדה שעליהם להרכיב את המשקפיים כל הזמן, להסיר את המשקפיים אחת ולתמיד. לקוחותינו הרבים שעברו אצלנו ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, מגלים מאוד מהר עד כמה חייהם משתנים לטובה: ראייתם משתפרת לאין ערוך, חדות הראיה גדלה משמעותית, ובעיקר היכולות לפעול בטבעיות וללא הגבלות גדלה.

דילוג לתוכן