gur
 
רשת מכוני CARE -שרותי רפואה הוקמה בשנת 1989 כמכון לרפואה גרעינית ושירותי הדמיה מתקדמים בתחומי הרפואה הגרעינית הכללית והקרדיולוגיה,שירות המהווה עד היום נדבך חשוב בפעילותה של הרשת. בהמשך, הקמנו מגוון שירותים רפואיים ללקוחות פרטיים שהיום מהווים את עיקר פעילות החברה  רשת מכוני לייזר להסרת משקפים ומכונים אסתטיים הממותגת תחת השם המסחר Care Laser. 
 
כשותפים בקבוצת נ.ט.ל.י – החברה הישראלית לרפואה דחופה, החברה היא אחד מספקי שירותי הרפואה הגדולים בישראל.
במרוצת השנים, הקבוצה עסקה גם במגוון שרותי רפואה אותם זנחה או צמצמה  בשרותי אבחון ורפואה לתחומים רפואיים מגוונים באונגקולוגיה, קרדיולוגיה, כלי דם, גניקולוגיה, גניטקה, אורולוגיה רפואת ספורט ומקצועות רפואיים נוספים.
השילוב עם נ.ט.ל.י העניק לחברה חשיפה לתחום הטל-רפואה והפעלת ניידות טיפול נמרץ לב. 
המטרות שקבענו לעצמנו ואליהם אנו מכוונים מאמצינו  הם: מצוינות בשירות, הבטחת איכות טכנולוגית ואנושית, שקיפות במידע ואמירת אמת.
 
מעל הכל, אנו עושים ונעשה כל מאמץ לספק את שרותינו בבטיחות מקסימלית .
 
הגישה השירותית הבאה אל הלקוח מוצאת את ביטויה בכל פרט: החל מפריסת הסניפים ברחבי הארץ, מיקום מרכזי בכל עיר – המאפשר נוחות הגעה וזמינות תורים גבוהה, ובהקפדה על שירות מקצועי, מהימן ואישי לכל נבדק.
אמינות ואמירת האמת כולה, היא מערכי היסוד של החברה ואנו מטפחים בהתמדה ומובילים את השוק הישראלי בשקיפות, בהקפדה על אמת-בפרסום, תאור מפורט ומדוייק של שרותי החברה, הסיכונים והסיכויים ומסירת חומרים רפואיים ומידע גלוי לכל לקוח. (לאחרונה זכינו ב"תעודת כבוד" והוכתרנו כ"צדיקים" בתוכנית "יצאת צדיק").
 
מיום הקמתו של הסניף הראשון של CARE, ודרך כל שלבי התפתחות הרשת, הקפדנו לרכוש ציוד רפואי מתקדם ולשדרגו מעת לעת, תוך מעקב אחר ההתפתחות הטכנולוגית, במקביל איישנו את המחלקות ברופאים בכירים ומנוסים, מתוך מטרה שכל נבדק ומטופל יקבלו שירות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר המקובלת בעולם המערבי. לטכנולוגיה הטובה ביותר אין תכלית או תועלת ללא הגורם האנושי. הרופאים, הצוות הפרא-רפואי והצוות הניהולי הם שמביאים למימוש את הטכנולוגיה המתקדמת הזו.
 
לצד הגינות כלפי לקוחותיה החברה  מקפידה לנהוג בהגינות ובגילוי כלפי עובדיה, בעיקר כלפי הסגל הזוטר,  לתגמלם בגין הישגיהם ובמטרה להעצים את תחושת השותפות עם החברה – שטיפוחה תורם בסופו של דבר גם לשירות הלקוחות.
 כמי שעומד בראש קבוצת CARE – אני מתחייב כי גם בעתיד נמשיך לפתח, להשקיע בטכנולוגיה מתקדמת ובמשאבי האנוש – בכדי שכל אחד מרבבות הנבדקים והמטופלים יזכה לשירותי רפואה מתקדמים, מבלי לוותר על היחס האישי והאנושי- החשוב לכל אחד ואחת מאיתנו.

 

גור מינצר
יו"ר דירקטוריון CARE שרותי רפואה 
פתיחת תפריט נגישות
×

הצהרת נגישות

 רמת נגישות האתר

האתר מונגש בעזרת תוספי נגישות ועריכת קוד האתר בהתאמה להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט כמפורטים כאן>  WCAG 2.0  לרמה  AA.

כיצד ההנגשה באתר עובדת ?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת את פתיחת כפתורי ההנגשה. יש לבחור את הנושא המבוקש בתפריט ולהמתין לטעינת הדף.

מה נמצא בתפריט ההנגשה ?

משוב
במידה ונתקלתם בחלק ממבנה ו/או תוכן האתר, אשר מגביל את נגישותכם אליו,
אנא כתבו אלינו לכתובת דוא"ל  Accessibility@care.co.il

הבהרה
אנו עושים מאמצים ככל הניתן על מנת לאפשר גלישה נגישה בכל דפי האתר.
אנו בתהליך מתמשך ובמאמצים לשפר את נגישות האתר באופן מיטבי , ככל האפשר.
יתכן ויתגלו באתר דפים שההנגשה בהם טרם הושלמה, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים על מנת להנגיש אותם.
אנו ממשיכים במאמץ מתמיד לשפר את רמת נגישות האתר ,וזאת על מנת לאפשר שימוש באתר לכלל הגולשים, לרבות אנשים עם מוגבלויות.