השתלות שיניים, שיקום יכולת הלעיסה ותחליף קבוע לתותבותהשתלות שיניים, שיקום יכולת הלעיסה ותחליף קבוע לתותבות

על השתלות שיניים -מראה שיניים חסרות ולא אסתטיות משפיע על האסתטיקה של החיוך.
 ופוגע, באופן מובהק, בביטחוננו העצמי עד כדי מבוכה.
כמו כן, היעדר שן אחת או יותר מקשת השיניים והסגר, עלול להשפיע על יכולת הדיבור ולהקשות על הלעיסה.
 
רשת מרפאות Care dent מציעה מגוון פתרונות ושיטות לשיקום הפה, השתלת שתלים דנטליים.
המעניקים פתרון פרקטי, אסתטי וקבוע.
הטיפולים מבוצעים בסביבה מקצועית, על ידי צוות רפואי מיומן ומכשור מתקדם.

למי מתאים הטיפול?

הליך השתלת שיניים מתאים לגברים ונשים, בכל קשת הגילאים. שסובלים מהיעדר שן אחת או יותר בקשת השיניים.
במטרה לשפר את מראה החיוך, הדיבור ותפקוד הסגר בלעיסה.
 
כמו כן, טיפול השתלות שיניים עשוי לתת מענה למטופלים המרכיבים שיניים ניידות (תותבות), אשר מעוניינים בפתרון קבוע ונוח יותר.
ללא כל ספק, הטיפול משדרג את איכות חיי המטופל,  משפר את תפקוד השיניים בפיו ומאפשר לו לחייך בגאווה. 

מהו בעצם שתל דנטלי? 

שתל דנטלי הוא התקן דמוי בורג, העשוי ממתכת שאינה יוצרת תגובה כימית בגוף.
השתל מהווה תחליף לשורש השן והוא משמש כנקודת עיגון יציבה לחיבור בין עצם הלסת והתקני השיקום הדנטאליים (כתרים, תותבות ועוד).
עם הזמן, השתל הדנטלי מתמזג עם עצם הלסת, שבונה את עצמה סביבו. ובכך מתקבע בפה עד שלא ניתן להבדיל בינו לבין שן טבעית. 

שלבי הטיפול בהשתלת שיניים 

השתלת שיניים הוא הליך המורכב משלושה שלבים: שלב אבחון בפגישת ייעוץ, שלב הטיפול בו מכינים את הלסת ומחדירים את השתל ולבסוף שלב ההחלמה ושיקום השן:

התכנית הטיפולית להשלמת הליך השתלת השיניים משתנה ממטופל למטופל, בהתאם להליכים הנכללים בה. לעתים, הכנת הלסת וההשתלה יבוצעו כבר בפגישה הראשונה, אך במקרים מסוימים, תתקיים סדרה מתמשכת של טיפולים בהם יבוצעו בהדרגה הליכים של הכנת הלסת והברגת השתלים הדנטליים, החלמה וביצוע טיפולי שיקום, בהתאם לצורך (כתרים, גשר ועוד). 

חדש ב Care Dent: כל טיפולי השיניים ביום אחד, בהרדמה מלאה. הטיפולים מבוצעים בחדרי ניתוח ומיועדים לגברים ונשים, בכל קשת הגילאים. להרחבה אודות טיפולי שיניים בהרדמה מלאה, ביום אחד – לחצו כאן. 

השתלות שיניים ושיטות הטיפול בשתלים דנטלייםהשתלות שיניים ושתלים דנטאליים

  1. היעדר שן אחת – במקרה של שן אחת חסרה, ניתן לבצע השתלת שן באמצעות שתל דנטלי ולבנות מעליה כתר עצמאי, ללא תלות בשיניים האחרות. הטיפול מאפשר השלמה של השן החסרה בקשת השיניים בסגר, מקל על פעולה הלעיסה ומעניק מראה אסתטי ושלם. 
  2. היעדר מספר שיניים – במקרה של היעדר שן אחת או יותר, ניתן לבצע השתלת שיניים באמצעות שתלים דנטליים ולהשלים את השיקום באמצעות כתר בודד לכל שן חסרה או לחלופין,  לשלבם בכדי לייצור גשר משותף, עם או בלי השיניים הטבעיות. השתלות שיניים בשיטה זו מתאימה לסוג זה של תהליך התלוי בהשלמת חוסרן של מספר שיניים. להרחבה אודות שיקום הפה באמצעות כתרים – לחץ כאן
  3. השתלת שיניים בלסת אחת או בשתיהן – טיפולים אלה מיועדים לשיקום הפה במקרים של היעדר שיניים מלא בלסת התחתונה/העליונה או בשתיהן (לרוב, אצל אנשים מבוגרים). מטרת הטיפול הנה לשחזר את תפקוד הפה בלעיסה, באופן המדמה את תפקידן של שיניים טבעיות, ולשפר את המראה האסתטי של פני המטופל. ניתן לבצע שיקום משולב באמצעות תותבות נשלפות הנתמכות על גבי השתלים הדנטאליים המעניקים להם אחיזה יציבה, קיבוע 4-6 שתלים וחיבור גשר פולימרי מוברג בעל 12 שיניים (All on 4-6) או לחלופין, שיקום קבוע ואסתטי באמצעות גשר חרסינה, הנתמך על גבי השתלים. להרחבה אודות הרכבת תותבות – לחצו כאן 

* סרטון זה מדבר על השתלות שיניים ומציג את התוכן בשפה האנגלית בלבד – ללא כתוביות בעברית.

החלמה ותוצאות השתלות שיניים 

תהליך ההחלמה לאחר השתלת שיניים יכול להימשך לכמה חודשים עד שנה. בחלק מהמקרים, הטיפול מתבצע בהדרגה עד להשלמת התהליך באמצעות כתרים או גשר. במהלך תקופת ההחלמה, שלאחר השתלות השיניים, ייקבעו מפגשים לביקורת ומעקב אצל הרופא שבמהלכם הוא יבחן את תהליך ההחלמה והתקבעות השתלים. 

לפרטים נוספים ותיאום פגישת ייעוץ, השאירו פרטים או חייגו 2273* 

דילוג לתוכן