הכירורגיה הפלסטית התקדמה בצעדי ענק, בשנים האחרונות, ורבים מבקשים להחזיר עטרה ליושנה או להגשים משאלה כמוסה, שייחלו לה משחר הילדות. אך באופן טבעי, חלקם אינם מתאימים לביצוע הליך כירורגי או שאינם מעוניינים בכך. לצורך זה, פותחו אמצעים המכונים "חוטים", שתפקידם למתוח את תווי הפנים, ללא צורך בניתוח מסובך. חוטי Happy Lift העשויים Carbolactone ונספגים באיטיות ומעניקים מתיחה חזקה, הנמשכת עד שלוש שנים. הכנסת חוטים אלה דורשת הכשרה ומיומנות השמורים לכירורגים פלסטיים בלבד.
מומחי הכירורגיה הפלסטית של Care מציעים טיפול פשוט, חדשני ומרענן, בסביבה מקצועית עם פתרונות רפואה מתקדמים.    

חוטי Happy Lift™

ניתוחים פלסטיים כמו הרמת מצח או מתיחת פנים פותרים את הבעיה, על ידי השבת אברי הפנים למיקומם הטבעי. עם זאת, אנשים רבים אינם מתאימים או אינם מעוניינים בניתוח, שיחד עם יעילותו הרבה טומן בחובו גם זמן החלמה ממושך יחסית וסיכון לסיבוכים. בשנים האחרונות, גברה מאוד הפופולאריות של טיפולים לא פולשניים או פולשניים למחצה כמו חומרי מילוי או הזרקות בוטוקס, שמיועדים לטיפול בקמטים, אך פחות להרמה של רקמות. לפיכך פותחה קבוצה של אמצעים המכונים "חוטים", שתפקידם למתוח את תווי הפנים, ללא צורך בניתוח מסובך. תחילה, החוטים היו עשויים מחומרים שאינם נספגים וניתן היה להשיג באמצעותם, מתיחה טובה מאוד. אולם, גרמו לתופעות לוואי בעייתיות והיה ניתן לראות את החוטים דרך העור. כיום משמשים בעיקר חוטים נספגים הנחלקים לשני סוגים:

  1. חוטים עשויים PDO הנספגים במהירות גבוהה יחסית ומיועדים למתיחה קלה בלבד ולשיפור מרקם העור. ביצוע הטיפול והשימוש בחוטים אינם דורשים הכשרה מורכבת ומשמשים בעיקר רופאים, שאינם כירורגים פלסטיים.
  2. חוטי Happy Lift העשויים Carbolactone ונספגים באיטיות. חוטים אלו, הינם בעלי קרסים זעירים, חד כיווניים, הננעצים ברקמה וכך מרימים אותה. כך, מעניקים מתיחה חזקה הנמשכת עד שלוש שנים. הכנסת חוטים אלה דורשת מיומנות השמורה לכירורגים פלסטיים בלבד.

מי מתאים לחוטי Happy Lift?

נשים וגברים אשר סובלים מצניחה של אחד או יותר מתווי הפנים, שהרמתו והשבתו למקומו הטבעי אינם גורמים לעודפי עור מעליו. במידה וקיימים עודפי עור באפן משמעותי, אזי אין מנוס מניתוח שבמהלכו יוסרו עודפי העור הללו.

ניתן להשתמש בחוטי Happy lift להתוויות הבאות:

  1. הרמת גבות.
  2. הרמת לחיים.
  3. הדגשת קווי לסת תחתונה.
  4. מתיחת פנים.
  5. מתיחת צוואר.

פגישת הייעוץ

זהו בעצם המפגש הראשון עם הכירורג הפלסטי ובמהלכו מתבצעת התרשמות הדדית של המטופל/ת מהרופא והרופא מצרכי המועמד/ת, מצבו/ה הרפואי וציפיותיו/ה.
הפגישה נערכת עם רופא מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית ומטרותיה: 

הכנה לטיפול

ההליך עצמו: 

הכנסת החוטים מתבצעת בהרדמה מקומית. אורך ההליך הוא כשעה.

תהליך הטיפול

יתבצע סימון, חיטוי, כיסוי והרדמה מקומית. החוטים מוכנסים על פי הסימון באמצעות מחטים שמחוברות אליהם. הרופא מנתק את המחטים מהחוט, בסיום ההליך. אין צורך בחבישה, רק אגדים קטנים בנקודות, דרכן הוכנסו החוטים. 

החלמה

הכנסת החוטים הינה הליך קצר ופשוט יחסית ותקופת ההחלמה ממנו מהירה. בכל מקרה תומלץ חופשת מחלה של יומיים לאחר הניתוח.

תוצאות –  למה לצפות באופן סביר? 

החוטים מתכווצים במהלך החודשים הראשונים שלאחר התהליך ומותחים את הרקמה בהדרגתיות. לאור זאת, הרופא  מכניס אותם לרקמה ללא מתיחה חזקה בשלב הראשוני, כדי לא לקבל מתיחת יתר בהמשך. היות וכך, התוצאה שתתקבל מייד לאחר ההליך לא תהיה דרמטית, ויש צורך להמתין מספר חודשים על מנת לקבל את התוצאה המיוחלת. בשונה מטיפולים אסתטיים, זהו הליך שמצריך סבלנות עד לקבלת תוצאה משביעת רצון.  

סיבוכים

כל הליך כירורגי כרוך בסיכונים המאופיינים לו, כמו גם טיפול באמצעות חוטי Happy lift. עלולים להופיע סיבוכים במהלך או לאחר ההליך וחשוב להכירם. אנו מאמינים בשיתוף ושיקוף מלא מול המטופל/ת ועושים כמיטב יכולתנו להפחית את הסיכונים והסיבוכים על אף שלא ניתן לחזותם מראש. לעתים רחוקות עלולים להיגרם סיבוכים מקומיים שבאים לידי ביטוי בהפרעות מתאר, אי שביעות רצון מההליך (לא מספיק מתוח), זיהום ועודפי עור.

לקריאה נוספת אודות הליכים כירורגיים בתחום הרפואה הפלסטית ומידע כללי לפני ניתוח – לחץ כאן  

לכל שאלה, תהייה או בקשה, חייגו  2273* או השאירו פרטים ואחד מנציגי השירות שלנו יחזור אליכם בהקדם.

פתיחת תפריט נגישות
×

הצהרת נגישות

 רמת נגישות האתר

האתר מונגש בעזרת תוספי נגישות ועריכת קוד האתר בהתאמה להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט כמפורטים כאן>  WCAG 2.0  לרמה  AA.

כיצד ההנגשה באתר עובדת ?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת את פתיחת כפתורי ההנגשה. יש לבחור את הנושא המבוקש בתפריט ולהמתין לטעינת הדף.

מה נמצא בתפריט ההנגשה ?

משוב
במידה ונתקלתם בחלק ממבנה ו/או תוכן האתר, אשר מגביל את נגישותכם אליו,
אנא כתבו אלינו לכתובת דוא"ל  Accessibility@care.co.il

הבהרה
אנו עושים מאמצים ככל הניתן על מנת לאפשר גלישה נגישה בכל דפי האתר.
אנו בתהליך מתמשך ובמאמצים לשפר את נגישות האתר באופן מיטבי , ככל האפשר.
יתכן ויתגלו באתר דפים שההנגשה בהם טרם הושלמה, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים על מנת להנגיש אותם.
אנו ממשיכים במאמץ מתמיד לשפר את רמת נגישות האתר ,וזאת על מנת לאפשר שימוש באתר לכלל הגולשים, לרבות אנשים עם מוגבלויות.