מייסד קר שירותי רפואה מקים רשת רפואת עיניים חדשה בשוויץ

globes_full הרשת תוקם בהשקעה ראשונית של 1.5 מיליון דולר קר נמכרה לבווריה הספרדית ב-22 מיליון אירו. מייסד Care שירותי רפואה ושותף בחברת נטלי, יקים רשת רפואת עיניים בשווייץ, בהשקעה משותפת של 1.5 מיליון דולר, עם רופא העיניים הגרמני פרופ' תאו זיילר – הרופא.. לכתבה המלאה      

 

 

care vision נכנסת לשת"פ עם ענקית ציוד תיקון ראייה
bizportalLogoמדובר על הסכם עם wavelight מייצרת מכשירי ניתוח לעיניים מסוג allegretto שתשתמש במאגר מחקרי של החברה מישראל, לצד הסכמים דומים עם בית החולים איכילוב וביה"ח האוניברסיטאי בהמבורג..
לכתבה המלאה

 

 

CARE בתכנית "יצאת צדיק" עם חיים הכט 
Tzadik_smallמקצועיות ואמינות אלו שני עקרונות שאנו ב CARE חרטנו על דגלנו כבר לפני שנים רבות. לא מעגלים פינות ולא מספרים סיפורים. קיבלנו חיזוק חיובי מצד חיים הכט והתוכנית "יצאת צדיק" ועכשיו כולם יודעים את מה שהלקוחות שלנו יודעים כבר מזמן..
  לכתבה המלאה

 

המדריך להסרת שיער בלייזר 
mzl.lmkvqzvn.480x480-75.66129241114616
תחקיר כלבוטק לפני כמה שבועות חשף רמאויות בשוק הסרת השיער בלייזר. כיצד פועל המכשיר, מה צריך לבדוק לפני ואיך למצוא מכון טוב ומורשה
לכתבה המלאה

 

 

טליה מהמירוץ למיליון מסירה שיער ב Care
mzl.lmkvqzvn.480x480-75.66129241114616רגע אחרי צילומי פרק הגמר של המירוץ למיליון, הגיעה טליה (בלי קובי) ל-"care שירותי רפואה" כדי להיפרד משערות רגליה.. 
לכתבה המלאה

 

 

צייס פרימיום ב- Ynet: חד וחלק 
Technology2טכנולוגיה מתקדמת להסרת משקפיים בלייזר Ynet – ניתוח הסרת משקפיים: השיטות החדשות – ומה הסיכונים? מהן השיטות החדשות לביצוע הניתוח, מה צריך לבדוק לפני הליך שכזה ומהם הסיכונים? 
לכתבה המלאה

 

 

Ynet – ניתוח הסרת משקפיים: השיטות החדשות – ומה הסיכונים?
מReLEx_Step1הן השיטות החדשות לביצוע הניתוח, מה צריך לבדוק לפני הליך שכזה ומהם הסיכונים?
לכתבה המלאה  

 

 

נפרדת מהשיער המיותר 
777כוכבת "היפה והחנון" החליטה להסיר את השיער המיותר מהרגליים..
 לכתבה המלאה

דילוג לתוכן