אנו ב- Care Laser, רואים בשירות הלקוחות שלנו נכס ראשון במעלה. על כן, צוות שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותכם, בכל שאלה, תלונה או בקשה מיוחדת.

אמנת השירות

  • להעניק את הטיפולים הנדרשים, על ידי צוות מיומן ומנוסה, באמצעות מכשור מתקדם ובטוח, תוך מתן הסבר ומידע בשקיפות מלאה ובמחירים סבירים.
  • לטפל במסירות בכל לקוח, תוך שמירה על פרטיותו, לתת שירות איכותי, הוגן ואישי לכל אורך הטיפולים ולא רק במעמד רכישת הטיפול.
  • להתחשב בצרכיו המיוחדים של כל לקוח, ולהציע את הטיפול הנכון והמתאים בהתחשב בנתוניו ובמטרת הטיפול.

לפניות בנושאי שירות, הנכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות טופס זה, ואנו מבטיחים להתייחס לכך במהירות.

* בנושאי קביעת תורים ללקוחות קיימים – ניתן לקבוע תור במערכת לקביעת תורים.
** לקוחות חדשים, השאירו פרטים כאן

 

 

form-icon
אנחנו כאן לשירותך לכל שאלה או בקשה

לשירותכם, ניתן לפנות בצורה ישירה במייל או בנייד לכל מנהלי הסניפים שלנו ברחבי הארץ

מורן חבאני
מנהלת סניף תל אביב אסתטיקה

טלפון: 03-6944022
למקרים דחופים 050-5826280
moran.habani@care.co.il

 

ג’ואי פורטנוי
מנהל סניף תל אביב הסרת משקפיים

טלפון: 03-6944035  
למקרים דחופים: 054-5737573
Joy@care.co.il

 

מור בוזגלו
מנהלת סניף באר שבע
סניפים באר שבע

טלפון: 08-6282233
למקרים דחופים 052-3208886
mor.buzaglo@care.co.il

 

 

גלית אפריאט
מנהלת סניף חיפה
סניפים חיפה

טלפון: 04-8258881
למקרים דחופים 052-3499955

 

 
 
לי זגורי
מנהלת סניף ירושלים
סניפים ירושלים

טלפון: 052-2405349

למקרים דחופים: 052-3478052

Lee.Zaguri@care.co.il

אנה קריידלמן
מנהלת סניף עכו
סניפים עכו

אנה קריידלמן, מנהלת סניף עכו

טלפון: 04-9999900

נייד (למקרים דחופים): 050-2220689 

מייל: Anna.Kridelman@care.co.il

 

רוזי אדרי
מנהלת סניף אסתטיקה ולייזר בית שמש
סניפים בית שמש

טלפון: 02-9911114
למקרים דחופים 050-2203527
rozi.edri@care.co.il

 

 

 

סופי קובי
מנהלת סניף אילת
סניפים אילת

טלפון: 08-6333772 
למקרים דחופים: 052-5344435
Sofi.kobi@care.co.il
 

 

מזל פולט
מנהלת סניף אשקלון שיניים

טלפון: 08-6756755
למקרים דחופים 052-5991960
 mazal.polat@care.co.il

 

 

 

נתנאל ביטון
מנהל סניף בית שמש מרפאת שיניים

טלפון: 02-9917595
למקרים דחופים 052-2436424
Netanel.Bitton@care.co.il

 

 

 

 

 

 

 

מיטל חליוה
מנהלת סניף באר שבע מרפאת שיניים

טלפון: 08-9999141
למקרים דחופים 052-8760410
Meital.Haliva@care.co.il

 

אורלי מרוז
מנהלת סניף תל אביב מרפאת שיניים

טלפון: 03-5666604 
למקרים דחופים: 052-4000387
Orly.Meroz@care.co.il

 

 

טלי מיכובר
מנהלת סניף רמלה
סניפים רמלה

טלפון: 08-6633099
למקרים דחופים: 055-2281968
Tali.Michover@care.co.il 

 

 

שני בן זיו
מנהלת סניף ירושלים-מרפאת שיניים

טלפון:
למקרים דחופים:  052-2436424
shani.ben.ziv@care.co.il

אלונה אזרן
מנהלת סניף קרית גת
סניפים קרית גת

טלפון: 08-6411800
למקרים דחופים: 052-2821818
Alona.Azran@care.co.il

 

נינה זפקו
מנהלת סניף רעננה
סניפים רעננה

טלפון: 03-6944320
למקרים דחופים: 052-8582522
Nina.Zepko@care.co.il

 

 

רינת ברוך
מנהלת סניף נתניה

טלפון: 09-8622022
למקרים דחופים: 052-8360967
Rinat.Baruch@care.co.il

מיכל זלינגר
מנהלת סניף נתניה בית חולים לניאדו

טלפון: 09-8321333
למקרים דחופים: 050-5326647
MichalZ@care.co.il

סיגל רחמילוביץ’
מנהלת סניף יבנה
סניפים יבנה

טלפון: 08-6282233
למקרים דחופים: 050-7329328
Sigal.Rachmilevize@care.co.il

 

 

חן יהלומי
מנהלת סניף פתח תקווה
סניפים פתח תקווה

טלפון: 03-5515111
למקרים דחופים: 050-2203087
Chen.Yahlomy@care.co.il

מירב אביטבול
מנהלת סניף נתיבות
סניפים נתיבות

טלפון: 08-9200076
למקרים דחופים: 052-4065423
Merav.abitbul@care.co.il

 
ליטל נאמן
מנהלת סניף עפולה
סניפים עפולה

טלפון: 09-8321333
למקרים דחופים: 050-2210473
Lital.neeman@care.co.il

הילה בן נעים
מנהלת סניף מודיעין-רעות

טלפון: 09-8321333
למקרים דחופים: 050-3011107
hila.benaaim@care.co.il

יעל בוסקילה
מנהלת סניף ראשון לציון-מרפאת שיניים

טלפון: 03-9665782
למקרים דחופים: 052-9697629
Yael.Buskilla@care.co.il

אתי גונטז’
מנהלת סניף טבריה
סניפים טבריה

טלפון: 04-8841010
למקרים דחופים: 050-220-3538
eti.gontarz@care.co.il

אביבה כהן
מנהלת סניף חולון
סניפים חולון

טלפון: 03-9290666
למקרים דחופים: 052-2685951
Aviva@care.co.il

גלית שי
מנהלת סניף כרמיאל
סניפים כרמיאל

טלפון: 04-9000149
למקרים דחופים: 050-2033106
galit.shay@care.co.il

אתי רוטמן
מנהלת סניף הרצליה
סניפים הרצליה

טלפון: 09-8999797
למקרים דחופים: 050-2007597
ETTY.ROTMAN@care.co.il

חגית חרמש
מנהלת סניף ראשון לציון
סניפים ראשון לציון

טלפון: 03-7166607
למקרים דחופים 052-3066602
Hagit.Hermesh@care.co.il

רעות עטיה
מנהלת סניף חדרה
סניפים חדרה

טלפון: 04-6110000
למקרים דחופים: 050-2007598
Reut.atiya@care.co.il

טלי מהל
מנהלת סניף קרית אונו
סניפים קרית אונו

טלפון: 03-5759900
למקרים דחופים: 050-2202958
tali.mahal@care.co.il

בת-שבע בייטש
מנהלת סניף אשקלון
סניפים אשקלון

טלפון: 08-9333330
למקרים דחופים: 050-5985547
Bat.Sheva.Baeetch@care.co.il

אושרת וקראט
מנהלת סניף קרית שמונה
סניפים קריית שמונה

טלפון: 04-8235050
למקרים דחופים: 054-6668144
oshrat.vakrat@care.co.il

מורן יפרח
מנהלת סניף נהריה
סניפים נהריה

טלפון: 04-9001110
למקרים דחופים: 050-2204012
Moran.ifrah@care.co.il

שירן מנשה
מנהלת סניף רחובות
סניפים רחובות

טלפון: 08-9222228
למקרים דחופים: 050-2210671
Shiran.Menashe@care.co.il

אלינה לויט
מנהלת סניף אשדוד
סניפים אשדוד

טלפון: 08-8655533
למקרים דחופים: 052-6339516
elina.levit@care.co.il

שושי תורג’מן
מנהלת סניף קריון

טלפון: 04-6895001
למקרים דחופים: 052-4098462
shoshi.tourgeman@care.co.il

פתיחת תפריט נגישות
×

הצהרת נגישות

 רמת נגישות האתר

האתר מונגש בעזרת תוספי נגישות ועריכת קוד האתר בהתאמה להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט כמפורטים כאן>  WCAG 2.0  לרמה  AA.

כיצד ההנגשה באתר עובדת ?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת את פתיחת כפתורי ההנגשה. יש לבחור את הנושא המבוקש בתפריט ולהמתין לטעינת הדף.

מה נמצא בתפריט ההנגשה ?

משוב
במידה ונתקלתם בחלק ממבנה ו/או תוכן האתר, אשר מגביל את נגישותכם אליו,
אנא כתבו אלינו לכתובת דוא"ל  Accessibility@care.co.il

הבהרה
אנו עושים מאמצים ככל הניתן על מנת לאפשר גלישה נגישה בכל דפי האתר.
אנו בתהליך מתמשך ובמאמצים לשפר את נגישות האתר באופן מיטבי , ככל האפשר.
יתכן ויתגלו באתר דפים שההנגשה בהם טרם הושלמה, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים על מנת להנגיש אותם.
אנו ממשיכים במאמץ מתמיד לשפר את רמת נגישות האתר ,וזאת על מנת לאפשר שימוש באתר לכלל הגולשים, לרבות אנשים עם מוגבלויות.