טיפולי שיניים

קצת עלינו

מעוניינים לעבור השתלת שיניים אצל רופאי שיניים איכותיים? בחירה מצוינת! כך תוכלו לשמור על מערכת שיניים בריאה ואסתטית ולהרשות לעצמכם לחייך בפה מלא מבלי לחשוש. אבל רגע לפני שאתם קובעים תור, היכנסו וקבלו תשובות מלאות לכל השאלות החשובות.  

הכל על השתלות שיניים

האם אתם יודעים מהי השתלת שיניים, למי מתאים הטיפול? מהם היתרונות של השתלים הדנטליים, אילו סוגי שתלים קיימים בשוק, אילו שיטות חדשניות קיימות בהשתלות שיניים, מדוע מומלץ לעבור את הטיפול אך ורק אצל רופאי שיניים בעלי מוניטין וניסיון? כמה זמן יכול להימשך תהליך השיקום עד להחלמה מלאה? כמה טיפים להאצת תהליך ההחלמה, ובעיקר – היכן כדאי לבצע את השתלת השיניים על הצד הטוב ביותר?

אובדן שיניים

איבדתם שן אחת או אולי אפילו כמה שיניים? אובדן השיניים גורם לכם לדימוי עצמי נמוך, לקשיים באכילה ובלעיסה, ואפילו בדיבור ובהגיית הברות? נבוכים לחייך או לדבר בפומבי? זה הזמן להוריד את היד מהפה, להיכנס למאמר ולקבל מידע חשוב ומקצועי אודות כל הסיבות לאובדן שיניים וכל הפתרונות לשוב וליהנות ממערכת שיניים מלאה ותקינה. כאן תוכלו להבין כיצד לחץ ומועקה נפשיים מביאים לפגיעה דרמטית בשיניים. מדוע חשוב לטפל במחלות ודלקות חניכיים בהקדם האפשרי. כיצד נוכל לאתר סדקים פנימיים בשן ובשורש השן, על מנת למנוע החרפת הנזק. לסיכום – מהם הפתרונות היעילים והאופטימליים על מנת ללבוש חיוך של בריאות בחזרה על הפנים שלכם?

תהליך השתלת שתלים דנטליים

תהליך השתלת שתלים דנטליים הינו הליך כירורגי פשוט יחסית בעל סיכוי הצלחה גבוהים, העומדים על כ-95 אחוזים. על כן, הוא נחשב לאחד הטיפולים המבוקשים ביותר בקרב מטופלים ברפואת שיניים. אפשרויות השיקום שמציעה הטכנולוגיה המתקדמת כיום בתחום מספקות פתרון אופטימלי, בהתאמה אישית, לכל מטופל. על כן, גם למטופלים הסובלים מחרדה דנטלית לא מומלץ להשאיר מקום חסר במערכת הלסת התחתונה או העליונה בשל אובדן שיניים. בין אם מדובר בפריט יחיד או בכמה שתלים, מדובר בשלושה שלבי טיפול בלבד, המתבצעים על ידי רופאים בעלי ניסיון רב. זהו תהליך שאורך חודשים ספורים, כולל תקופת החלמה, שבסיומו זוכה המטופל לשוב וליהנות מיכולות תפקודיות ואסתטיות כבעבר.

יתרונות השתלים הדנטליים

השתלות שיניים הפכו בשנים האחרונות לפתרון האופטימלי לשיניים חסרות. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת עידן השיניים התותבות מאחורינו, וניתן ליהנות מאיכות החיים עם שיניים חדשות וקבועות. על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה, מומלץ לקרוא כמה שיותר מידע רב ומדויק בנושא. מאמר זה מציג את התשובות המלאות לכל שאלה ותהייה בנוגע לשתלים דנטליים, ויסייע לכם בבחירתם המושכלת. כאן תוכלו ללמוד על יתרונותיו של השתל הדנטלי, על עמידותו לאורך שנים רבות, מראה ותחושה טבעיים, שמירה על יכולות הלעיסה, שמירה על עצם הלסת, שמירה על שרירי לסת חזקים, שמירה על מצב השיניים הסמוכות, ובעיקר – אחוזי ההצלחה הגבוהים של תהליכי ההשתלה הדנטלית וקליטת השתל בפה.

השתלות שיניים ושתלים דנטליים

מראה שיניים חסרות ולא אסתטיות משפיע על האסתטיקה של החיוך ופוגע, באופן מובהק, בביטחוננו העצמי עד כדי מבוכה והימנעות. כמו כן, היעדר שן אחת או יותר מקשת השיניים והסגר, עלול להשפיע על יכולת הדיבור ולהקשות על הלעיסה. רשת מרפאות Care dent מציעה מגוון פתרונות ושיטות לשיקום הפה והשתלת שתלים דנטליים, המעניקים פתרון פרקטי, אסתטי וקבוע. הטיפולים מבוצעים בסביבה מקצועית, על ידי צוות רפואי מיומן ומכשור מתקדם. בין הטיפולים: שתלים סטנדרטים, שתלים מיוחדים (שתלים מתרחבים), טיפולים העשויים לחסוך הרמות סינוס והשתלות עצם, העמסות מידיות ו- All on 4/6.

פתיחת תפריט נגישות
×

הצהרת נגישות

 רמת נגישות האתר

האתר מונגש בעזרת תוספי נגישות ועריכת קוד האתר בהתאמה להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט כמפורטים כאן>  WCAG 2.0  לרמה  AA.

כיצד ההנגשה באתר עובדת ?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת את פתיחת כפתורי ההנגשה. יש לבחור את הנושא המבוקש בתפריט ולהמתין לטעינת הדף.

מה נמצא בתפריט ההנגשה ?

משוב
במידה ונתקלתם בחלק ממבנה ו/או תוכן האתר, אשר מגביל את נגישותכם אליו,
אנא כתבו אלינו לכתובת דוא"ל  Accessibility@care.co.il

הבהרה
אנו עושים מאמצים ככל הניתן על מנת לאפשר גלישה נגישה בכל דפי האתר.
אנו בתהליך מתמשך ובמאמצים לשפר את נגישות האתר באופן מיטבי , ככל האפשר.
יתכן ויתגלו באתר דפים שההנגשה בהם טרם הושלמה, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים על מנת להנגיש אותם.
אנו ממשיכים במאמץ מתמיד לשפר את רמת נגישות האתר ,וזאת על מנת לאפשר שימוש באתר לכלל הגולשים, לרבות אנשים עם מוגבלויות.