הסרת משקפיים בלייזר

הליך הסרת משקפיים בלייזר, הוא למעשה ניתוח תיקון ראייה פשוט וקצר שנמשך כ – 15 דקות. תוצאות הניתוח עשויות לשפר את איכות חייהם של רבים מאתנו שסובלים מהמטרד היומיומי של הרכבת משקפיים או עדשות, בכל פעולות היומיום. כך, שאין טעם יותר להיכנע לאי הנוחות הרבה הכרוכה בהרכבת משקפיים ועדשות כשניתן להסירם, אחת ולתמיד, על ידי תיקון ליקוי הראייה. הידעת? אלפי ניתוחי הסרת משקפיים בלייזר מתבצעים בארץ, מדי חודש, עם רמת שביעות רצון 'חריגה' בעולם הרפואה: למעלה מ 98% מהמטופלים לא יזדקקו לעולם למשקפי ראיה.

SBK ® Lasik -לאסיק

הטיפול הקל, המהיר, ללא כאבים ועם החזרה מהירה לשגרה.

טיפול בשיטת ה- SBK ® Lasik להסרת משקפיים, הינו הליך רפואי אשר בו משנים את קמירות הקרנית. מהלך זה גורם להעלמות המספר ולראיה חדה ללא צורך במשקפיים או עדשות מגע. טיפול זה הינו אחד משתי האופציות הקיימות היום לטיפול הסרת המשקפיים בלייזר.סוג הטיפול השני קרוי PRK.

Wavefront Optimized

הטיפול מהבטוחים ביותר, ללא חתך הקרנית, למי שלאסיק אינו הטיפול המומלץ לו.

טיפול בשיטת ה- PRK להסרת משקפיים, הינו הליך רפואי אשר בו משנים את קמירות הקרנית. מהלך זה גורם להעלמות המספר ולראייה חדה ללא צורך במשקפיים או עדשות מגע. טיפול זה הינו אחד משתי האופציות הקיימות היום לטיפול הסרת משקפיים בלייזר סוג הטיפול השני קרוי LASIK.

Intralasik

טיפול מהמתקדמים בעולם, להסרת משקפיים בלייזר. מכשיר לייזר מבית צייס, גרמניה.

טיפול בשיטת ה- SBK ® Lasik להסרת משקפיים, הינו הליך רפואי אשר בו משנים את קמירות הקרנית. מהלך זה גורם להעלמות המספר ולראיה חדה ללא צורך במשקפיים או עדשות מגע. טיפול זה הינו אחד משתי האופציות הקיימות היום לטיפול הסרת המשקפיים בלייזר. סוג הטיפול השני קרוי PRK.

הליך הסרת משקפיים בלייזר, הוא למעשה ניתוח תיקון ראייה פשוט וקצר שנמשך כ – 15 דקות.

לידעתך
דילוג לתוכן