אסתטיקה וגינאלית ב- care laser

מגוון ניתוחים וטיפולים פלסטיים- גניקולוגיים לנשים
 
 ב- care laser תוכלי למצוא מענה כולל, פרקטי ודיסקרטי, לבעיות הקשורות באסתטיקה וגינאלית (אסתטיקה של הנרתיק).
עם פתיחת האגף המיוחד לאסתטיקה וגינאלית ברשת מרפאות  care laser, את זוכה לאחריות של רשת גדולה, איכות של רפואה פרטית, וכל זה במקצועיות ללא פשרות ובדיסקרטיות הנחוצה.
מנהל האגף, פרופ' שמואל לוין, מומחה למיילדות וגניקולוגיה. לשעבר מנהל מחלקת נשים וילדים בבית החולים פוריה, ומנהל היחידה לאורו-גניקולוגיה, שיקום רצפת האגן, בבית החולים וולפסון.

 
מדובר בשורה ארוכה של טיפולים וניתוחים, המוגדרים כולם תחת הכותרת של "אסתטיקה וגינאלית". ניתוחים כמו הצרת נרתיק, טיפול בצניחת קירות הנרתיק, שיקום קרום הבתולין, קיצור שפתיים קטנות ועוד.  רובם ניתוחים אינטימיים שאינם גלויים לעין, אבל לכולם דבר משותף אחד: כולם מורגשים היטב. חלקם רק ברגעים הכי פרטיים (ומענגים), וחלקם גם בשאר הזמן.
עד כה לא היה ניתן לעבור אבחון של רופא מומחה, בעל שנים רבות של ניסיון, טיפול ואשפוז איכותי תחת קורת גג אחת, פרטית ומסודרת. נכון, ניתן היה לגשת לקופת חולים (בחלק מין הניתוחים), אבל אז ישנה בעיה של דיסקרטיות, וסטנדרטים של רפואה ציבורית.
לניהול המחלקה גייסנו את פרופ' שמואל לוין, מומחה למיילדות וגניקולוגיה, לשעבר מנהל מחלקת נשים וילדים בבית החולים פוריה, ומנהל היחידה לאורוגניקולגיה שיקום רצפת האגן, בבית החולים וולפסון.
 
להלן מדריך קצר על מגוון השירותים שלנו בתחום אסתטיקה וגינאלית :
 

הצרת נרתיק

 

עיצוב ואגינה (קיצור שפתיים קטנות)

מיועד לנשים שמעוניינות לשפר את מראה הוואגינה. ואגינה א- סימטרית, צניחת שפה קטנה או שפה קטנה ארוכה מדי, עשויה ליצור תופעות של אי ביטחון מיני, וכן לגרור תגובות מבן הזוג בעת קיום יחסי מין

 

תפירת קרום הבתולין

מיועד לנשים שאינן מעוניינות להסגיר את העובדה שאינן בתולות. בדרך כלל לפני חתונה. לעיתים קיים מצב בו המעבר דרך קרום הבתולין רחב מלידה.

 

טיפול בצניחת קירות נרתיק

מיועד לנשים הסובלות מתופעת צניחת קירות נרתיק. התופעה קיימת אצל 60%-70% מהנשים בגילאי 45 ומעלה. במקרה של צניחת הקיר הקדמי  של הנרתיק ,ב- 60% מהמקרים תהייה תופעה של אובדן שתן בלתי רצונית. במקרה של צניחת הקיר האחורי – של הנרתיק אזי עצירות תהייה התופעה המרכזית. ברוב המקרים שני הקירות צונחים ביחד.

 
זריקה לנקודת ה- G
זריקה לתוך נקודת הג'י להעצמת האורגזמה. זריקה קטנה לתוך נקודת הג'י גורמת לה לגדול ולתפוח, ומעצימה את האורגזמה לשיאים חדשים. מדובר בפרוצדורה מקומית, ללא צורך בחדר ניתוח.
 
 

דילוג לתוכן