הסרת שיער בלייזר

Care הינה הרשת הגדולה בישראל בתחום הסרת שיער בלייזר. לנוחיותכם, כ-30 סניפים בפריסה ארצית, אשר מציעים טיפולים במגוון רחב של מכשירי לייזר מהמתקדמים בישראל. בנוסף, אנו מתחייבים בחוזה מול לקוחותינו לעשות שימוש במכשירי לייזר בלבד ולא במכשירי אינפרה או IPL לסוגיהם. Care נושאת על דגלה את הרצון להוביל גם בשירות ועל כן קיבלה את  "תו אמון הציבור" ואף זכתה בתואר "צדיקה " בתכנית "יצאת צדיק " עם חיים הכט. בשנים האחרונות החלנו את שיטת הכוכבים. שיטה מהפכנית אשר מעניקה לכם את האפשרות לבחור ולשנות את האזורים לטיפול כאוות נפשכם ואף להעביר כוכבים לאדם אחר. אנו מזמינים אתכם לאחד מסניפינו, לקבלת ייעוץ בחינם וללא התחייבות.

אנטי אייג'ינג

Care מציעה ללקוחותיה טיפולי אנטיאיג'ינג מתקדמים לשמירה על מראה פנים צעיר וחיוני. אנו תמיד שואפים להביא את החידושים האחרונים וטכנולוגיות עדכניות בתחום של טיפולי היופי המרוכזים אצלנו תחת קורת גג אחת. במרפאות שלנו ניתן ליהנות ממגוון טיפולים לטשטוש או למילוי קמטים תוך שימוש בחומרים איכותיים, מתקדמים ומהבטוחים שקיימים כיום. אנו מזמינים אותך להיות חלק מזה ולהגיע לסניפנו לפגישת ייעוץ חינם – ללא כל התחייבות בה נתאים עבורך את השיטה הטובה ביותר להשגת מראה עור פנים בריא, צעיר ורענן.

הצרת היקפים בטכנולוגיה משולבת

אנשים רבים מתמודדים עם שומן ומתקשים להיפטר ממנו, גם אחרי משטר דיאטה מוקפד או אימוני כושר מעייפים. זהו שומן שלרוב נאגר באזורים כמו הבטן, המותניים, הישבן או הצוואר. כיום מוצעים טיפולים אסתטיים לא כירורגיים וללא זמני החלמה בטכנולוגיות כמו הקפאת שומן, אולטרסאונד, גלי הלם וגלי רדיו (RF ). על מנת להגיע לתוצאות מיטביות ולהיפטר מאותו שומן עיקש , קר לייזר החליטה לבנות מערך טיפול המשלב את כל הטכנולוגיות האלו יחדיו.

העלמת צלוליט

נשים רבות סובלות ממצבורי שומן באזורי גוף שונים אותם נהוג  לכנות בשם "צלוליטיס". רבים מתבלבלים בין "צלוליט" לבין "צלוליטיס" ולכן, בואו נעשה מעט סדר בדברים. מהו למעשה אותו צלוליט?  צלוליט הינה תופעה של הצטברות שומן בשכבת העור התחתונה שיוצרת מראה גבשושי ולא אחיד בדומה לקליפת תפוז או לקוטג'. במילים אחרות, צלוליט היא התופעה האסתטית. "צלוליטיס" לעומת זאת הינה דלקת אקוטית של רקמת החיבור התת עורית.

דילוג לתוכן