אנשים רבים מתמודדים עם שומן ומתקשים להיפטר ממנו, גם אחרי משטר דיאטה קפדני או אימוני כושר מפרכים. שומן זה נאגר לרוב באזורים כמו הבטן, המותניים, הישבן או הצוואר. כיום קיימים טיפולים אסתטיים  לא פולשניים שמציעים תוצאות מהירות וללא זמן החלמה. הטכנולוגיות הלא פולשנית שנחשבות למתקדמות בתחום הצרת היקפים הן הקפאת שומן, אולטרה סאונד (US ),גלי רדיו (RF) וגלי הלם. בכדי להשיג את התוצאות המיטביות ולהיפטר מאותו שומן עיקש, החלטנו ב-Care לבנות מערך טיפול המשלב את כל הטכנולוגיות האלו יחדיו.

בנוסף, היות ותנאי להצלחת הטיפול הוא הקפדה על תזונה, Care החליטה להעניק לכל מטופל ומטופלת תכנית תזונה וליווי תזונאי מוסמך.

מהן הטכנולוגיות שאנו משלבים ?

הקפאת שומן

הטיפול בטכנולוגיית הקפאת שומן בקור נקרא קריוליפוליזיס ומבוצע ב-Care במכשיר שנקרא Z-lipo. שיטה זו פותחה על בסיס מחקרים שהראו כי בהשוואה לתאי גוף אחרים, תאי השומן הרבה יותר רגישים לקור, עד כדי כך שבתהליך מבוקר, בעוד שתאי השומן נהרסו מהקור, רקמת העור מסביבם, העצבים, כלי הדם והשרירים לא נפגעו.
מדובר בטיפול יעיל ומתקדם המצמצם באופן ניכר את מצבורי השומן ע"י הרס תאי השומן ומאפשר סוף סוף להיפרד מהכרס הקטנה שכבר שנים מקשה בסגירת הג'ינס.
צמצום תאי השומן באזורים הרצויים מביא לתוצאות שבהן יהיה ניתן להבחין ולהרגיש מיד. יודגש כי הטיפול עצמו לא כרוך בניתוח ומתבצע על ידי טכנאים מיומנים ומנוסים .
אין לחשוש כי הטמפרטורה הגבוהה תפגע ברקמות העור או ברקמות אחרות המקיפות את תאי השומן.  בפועל, תאי השומן המתים מתכווצים באופן הדרגתי והגוף פולט אותם החוצה דרך המערכת הלימפטית בתהליך טבעי וכחלק בלתי נפרד מהמטבוליזם שלנו.

אולטראסאונד

מערכת  ™Accent Prime מציגה פטנט ייחודי הכולל שילוב של שני סוגי אולטרה סאונד :

אולטרה סאונד קר : פוגע באופן סלקטיבי בתאי השומן ומשאיר את הרקמות שמסביב ללא פגע. גלי האולטרה סאונד פוגעים במעטפת החיצונית ומובילים להרס הדרגתי ולשחרור השומן התוך תאי שיפורק במערכת הלימפה ויופרש מהגוף.     

אולטרה סאונד חם: מסייע בהאצת שבירת מעטפת תאי השומן ולפליטתו מהגוף. באמצעות ידית אחת ניתן להשתמש בגלי אולטרה סאונד קרים או חמים או שילוב של שניהם. 

 

גלי רדיו

מערכת ה- ™Accent Prime משמשת גם לטובת טכנולוגיית גלי רדיו (RF). מדובר במנגנון ייחודי של אנרגיית גלי רדיו המועברת באופן מבוקר וממוקד לשכבת העור המטופלת. טכנולוגיה חד-קוטבית, המאפשרת העברת גלי הרדיו בעוצמה גבוהה לאזור ממוקד בעור, לטווח רחב של שכבות העור העמוקות. הטכנולוגיה מאפשרת בקרה וניטור של עומק הטיפול, עם חימום ממוקד לשכבות רקמת העור שנבחרה לטיפול: היפודרמיס הכולל את תאי השומן מתחת לעור, דרמיס וטיפול שטחי בשכבת האפידרמיס.

גלי הלם

למטופלים אשר עברו הצרת היקפים בטכנולוגיות השונות, הטיפול במכשיר ה- Z WavePro משלים את הטיפול ומשיג תוצאות טובות יותר בהצרת ההיקפים ובמיצוק העור המכשיר שולח גלי הלם אשר מרסקים בצורה מכנית את תאי השומן שעברו טיפול הצרת היקפים ולמעשה דואג להשאיר את העור מתוח ומוצק. גלי ההלם חודרים לרקמות החיבור החלשות בעור ותורמים למיצוק ומתיחה של רקמת העור הרפויה.

לסיכום, שילוב הטכנולוגיות להצרת היקפים שאנו מציעים ,  היא הדרך הבטוחה להשגת תוצאות אידיאליות לטווח ארוך.

 

לקביעת פגישת ייעוץ  חינם בנושא חייגו עכשיו 2273*

דילוג לתוכן