התקרחות היא אחת מהתופעות הנפוצות בעולם ובישראל בפרט. כ- 80% מהגברים עתידים  להתקרח בשלב זה או אחר בחייהם, ובארץ גברים עם קרחת הוא מחזה לגמרי שגרתי.

עשו ניסוי והתבוננו בעוברים והשבים ברחוב – סיכוי גדול מאוד שתבחינו כי כל גבר רביעי שיחלוף מול עיניכם יהיה בעל שיער דליל או קירח. התופעה כאמור שכיחה וזה לא סוד שהבעיה הנפוצה גורמת לפגיעה בדימוי האישי של גברים רבים.

 

אז מה עושים?

הכירו את שיטת ה- fue, שיטה מהפכנית, פורצת דרך ויעילה הנותנת את המענה הטוב ביותר כיום לתופעת ההתקרחות הנפוצה. הצלחת הליך ה- fue מרשימה והמספרים מדברים בעד עצמם. ברוב המוחלט של המקרים ובכפוף לבדיקת הרופא ולתיאום הציפיות מולו, הצלחת הfue מרשימה והתוצאות מדברות בעד עצמן. ברוב מוחלט של המקרים התוצאה המתקבלת היא של שיער מלא במראה טבעי וללא צלקות. תוצאות מרשימות זה מצויין, אבל רגע לפני שנקפוץ לשם, בואו נדבר על השיטה.

 

מה זה Fue?

Fue היא שיטה חדשנית הצוברת תאוצה בעולם האסתטיקה בשנים האחרונות. בשיטה זו הרופא משתמש  בזקיקי שיער קיימים מאזורים בקרקפת שעשירים בשיער ו/או מאזורי גוף נוספים  מהקרקפת ומשתיל אותם באזורי ההתקרחות. ההליך אורך לרוב בין יום ליומיים בהתאם להחלטת הרופא ולמצב המטופל, ללא תפרים, ללא צלקות ובזמן החלמה קצר יחסי.

בפגישת אבחון מקדימה יעריך הרופא מהי כמות זקיקי השיער שיהיה ניתן לחלץ מאזורי הגוף השונים ושאותם יהיה ניתן להשתיל בהתאם בקרקפת

 

מהם שלבי תהליך הטיפול?

  1. גילוח  האזור התורם –  נהוג להשאיר  קצת  שיער על מנת שהרופא יכול להבחין בכיוון  גדילת הזקיק.  
  2. סימון המקום ממנו לוקחים את השערות.
  3. הרדמת  האזור במחט דקה מאוד שמטרתה לשלול כאב מהמטופל
  4. הוצאת השיער – מתבצע בכלים מיוחדים מתאימים בקצב של עד 700 שערות לשעה.
  5. הוצאת הזקיקים – האזור התורם בשלב זה יהיה עם חורים ובעל אדמומיות עשר תחלוף לאחר יום.
  6. בהמשך החורים יגלידו וינשרו ללא כאב או תופעות לוואי.

 

במה השיטה טובה יותר משיטות אחרות?

ומה בנוגע לתופעות לוואי ולהחלמה?

ביממה הראשונה לאחר ההשתלה ומספר שעות אחריה, עלולה להופיע נפיחות באזור המצח בעקבות ההרדמה אך לאחר 3-4 ימים היא צפויה לחלוף. בנוסף, צפויה להישאר אדמומיות באזורים שנלקחו מהם שערות וכן באזורים המושתלים, אך מדובר באדמומיות מועטה שחולפת גם היא לרוב לאחר 20 ימים.
ניתן לצפות גם לקילופים קטנים כתוצאה מהגלדת הקרקפת שגם הם יחלפו כלעומת שבאו לאחר כ- 5 ימים. ללא סימנים וצלקות כבר אמרנו?

לאחר הטיפול מומלץ שלא להרטיב את השיער וודאי שלא לחפוף את השיער ב-10 הימים הראשונים לאחר ההשתלה. כדאי מאוד להימנע מגירוד האו שפשוף של האזור המושתל ולצד זה רצוי גם להימנע מפעילות ספורטיבית או מחשיפה לשמש. רוצים לקבל פרטים נוספים על השתלת שיער?

 

לקביעת פגישת אבחון  חינם חייג עכשיו 2273*

דילוג לתוכן