נשים רבות סובלות ממצבורי שומן באזורי גוף שונים אותם נהוג  לכנות בשם "צלוליטיס" . רבים מתבלבלים בין "צלוליט" לבין "צלוליטיס" ולכן, בואו נעשה מעט סדר בדברים. מהו למעשה אותו צלוליט?  צלוליט הינה תופעה של הצטברות שומן בשכבת העור התחתונה שיוצרת מראה גבשושי ולא אחיד בדומה לקליפת תפוז או לקוטג'. במילים אחרות, צלוליט היא התופעה האסתטית. "צלוליטיס" לעומת זאת הינה דלקת אקוטית של רקמת החיבור התת עורית.

 

כיצד נוצר הצלוליט?

ההתהוות של צלוליט מתחילה בזרימת דם ולימפה לקויים וכתוצאה מכך נלכדים נוזלים המכילים טוקסינים (רעלנים) בין תאי השומן. בנוסף, רשת סיבי הקולגן והאלסטין נחלשת ותאי השומן הגדלים בשילוב עם הנוזלים נדחפים כלפי מעלה אל פני העור וכתוצאה מכך נוצר המראה הגבשושי. נשים בכל גיל בדרך כלל סובלות מצלוליט ובכל מבנה או משקל גוף – רזות ומלאות כאחד.

עם זאת ניתן  להצביע על מספר סיבות הגורמות לצלוליטיס, החל מסיבות גנטיות, ממשיך בהריון ובלידה, בירידה במשקל ובהיקפים, וכלה בחוסר בפעילות ספורטיבית וכו". החדשות הטובות הן כי למרות שישנן לא מעט סיבות הגורמות לכך, ישנה גם סיבה  להיות אופטימיים: קיים טיפול מוצלח לצלוליטיס והוא יעיל מאוד.

 

כיצד  עובד הטיפול?

ישנם  מספר מכשירים הנותנים מענה טיפולי לצלוליטיס. בחלק מהמקרים יהיה נכון לעשות שימוש באחד מהם ובחלק מהמקרים יהיה נכון לשלב ביניהם. נציג בקצרה כיצד לכל אחד מהמכשירים יש את האפשרות  להמיס ולהסיר את השומן הלא רצוי באזור הגוף.

 

ZWave-1  – מכשיר הפועל בטכנולוגיות גלי הלם וגורם לפציעה מיקרוסקופית מבוקרת תת עורית.
טכנולוגיית Z WavePro מבטיחה תוצאות מידיות במיצוק ובמתיחת העור. בשינוי ניתן להבחין כבר לאחר כשלושה טיפולים. ההערכה היא כי על מנת להשלים את הטיפול באזורי גוף שונים בהם למטופל יש צלוליטיס יש צורך במספר טיפולים שנע בין  7-14.

Accent Prime- 2 פועל בשילוב של 2 טכנולוגיות. האחת אולטרסאונד – האחראי על פירוק סלקטיבי בממברנת תאי השומן והשנייה גלי רדיו – האחראים על חימום רקמת העור, זירוז ניקוז לימפטי, פינוי פסולת מאזור בין תאי והקטנת נפח תאי שומן.

 

מהם יתרונות הטיפול בכל אחד מהמכשירים?

  1. ללא כאב או תופעות לוואי
  2. הטיפול מתבצע בזמן מנוחה ורגיעה ומאפשר לבצע פעולות נוספות במקביל כמו קריאה, שיחה בטלפון וכו'.
  3. ללא זמן החלמה
  4. תוצאות מהירות מאוד בתוך 3 טיפולים.
  5. תוצאות ארוכות טווח
  6. מראה עור חלק, בריא ומתוח באזור המטופל
  7. אפשרות לשלב עם מכשירים נוספים לקבלת תוצאות אופטימאליות.

לשמירה על התוצאות לטווח ארוך, מומלץ לבצע טיפול תחזוקה בכל שלושה חודשים ולהקפיד על פעילות גופנית ותזונה נכונה. פגישת ייעוץ חינם היא נקודת פתיחה טובה בדרך להתמודדות עם אחד המטרדים האסתטיים השכיחים ביותר כיום ולהשגת מראה גוף מהודק ואסתטי.

 

לקביעת פגישת ייעוץ  חינם בנושא צלוליטיס  חייגו עכשיו 2273*

דילוג לתוכן