הסרת קמטיםהסרת קמטים

קמטי הבעה מופיעים בפניו של כל אדם בהגיעו לגיל מתקדם, אך חשוב להבין כי גם אנשים שהגיעו לגיל שלושים, עלולים לסבול מקמטים.
הקמטים נוצרים בעקבות תחושות והבעה אותה מבטאים במהלך השנים, בין אם זהו חיוך, עצב, תמיהה צחוק ועוד.

השרירים המופעלים בפנים יוצרים את הקמטים שברבות השנים הופכים לקבועים ועל מנת לטשטשם או להסירם, ניתן לערוך טיפולי אנטי אייג'ינג מתקדמים לשם הסרת קמטים.

תחום האנטי איג'ינג השתייך בעברו בעיקר לנשים מבוגרות אשר התקרבו או חצו את גילאי ה- 50, אך מאז ועד היום טיפולים אלו חצו כל גיל ונשים רבות בכל טווח הגילים נוהגות לבצע הסרת קמטים באמצעות טיפולים מתקדמים ומשוכללים.

העלמת קמטים במקצועיות
במקום לברך את הקמט החדש שצץ בין העיניים על המצח או סביב השפה, צרי קשר עם מרפאות CARE והיפרדי מהקמט לשלום.

אם בעבר קמטים היו גזרות גורל, כחלק בלתי נפרד מההזדקנות, הטכנולוגיה המתקדמת של ימינו מציבה אלטרנטיבות חדשות המאפשרות העלמת קמטים באופן מקצועי ואיכותי.
בשנים עברו נשים וגברים גם יחד נראו מבוגרים מכפי גילם בשל נזקי העור וקמטי ההבעה שצצו על עור הפנים, היום ניתן לטעות בקלות בגיל המטופל ולסבור כי הוא צעיר משמעותי מגילו הכרונולוגי.
אם גם אתם רוצים להיפרד לשלום ולא להתראות מהקמטים שהופיעו על פניכם לכאורה ביום בהיר אחד, התחילו בטיפולי הסרת קמטים והחזירו לחייכם את היופי והמראה הצעיר שמחדיר ביטחון ואיכות חיים בלתי מעורערת.

כיצד מבצעים הסרת קמטים
הסרת קמטי הבעה היא הליך קצר אשר אינו כרוך באשפוז או זמן החלמה. על פי רוב יגיע המטופל לטיפול וישהה בחדר סטרילי במהלך 20 דקות ועד שעה לכל היותר, בו יוזרק לאזור הקמט הבוטוקס. לאחר סיום הליך הסרת הקמטים, יוכל המטופל לחזור לשגרת יומו, ללא השפעות חריגות. לעיתים יחוש המטופל באי נוחות מסוימת באזור ההזרקה, עלולה להופיע אדמומיות, או לחילופין נפיחות קלה, אך במהלך ששת החודשים הבאים ייהנה המטופל מעור פנים חלק ללא קמטים.

תופעות לוואי לרבות כאבי ראש ובחילות עלולות להופיע, אך אלו עוברים במהירות יחסית. לאחר ששת החודשים לערך, מגיע המטופל לסיבוב נוסף של הסרת קמטים, כדי לחדש את העלמת הקמטים וברבות הזמן והטיפולים החצי שנתיים, יתארך הטווח בו יזדקק המטופל לטיפול משמר.

אם גם אתם רוצים פנים חלקות וללא קמטים, אשר ישוו לכם מראה צעיר ורענן, זה הזמן לפנות למרפאות CARE ולזכות בשרות מקצועי, איכותי ואדיב.

דילוג לתוכן