פותרות את הבעיה מהשורש : טיפול יעיל לצמיחת שיער הפוכה אצל נשים.
 
הסרת שיער בלייזר לעומת הורדת שיער באמצעות גילוח,שעווה או מריטה עלולה להפוך אצל נשים לסיוט,במידה והדבר גורם לצמיחת השיער בצורה הפוכה, צמיחה הפוכה של השיער עלולה לגרום לפצעונים, גירויים בעור ולעיתים להתפתחות דלקות קשות שעלולות להשאיר צלקות לכל החיים. ברוב המקרים מדובר על צמיחה הפוכה של שיער באיזור המפשעה והירכיים, בנקודות ובאיזורים המשתנים מאדם לאדם באופן אינדיבידואלי, נקודות אלו חוזרות והופכות להיות מודלקות,פעם אחר פעם לאורך השנים והרגישות שלהן עלולה להפוך לאינפקציה חוזרת.
 
התופעה של צמיחת שיער הפוכה מכונה בשפה הרפואית פסוידופוליקוליטיס (pseudofolliculitis) במצב זה, קצה שערה חדשה אינו מזדקר מבעד לזקיק אלא נשאר מתחת לפני שטח העור וכתוצאה מכך עלולה לגרום לדלקת סביב הזקיק. עד היום לאחר טיפול הסרת שיער מסוג זה (שעווה, מריטה, גילוח) כאשר הופיעו גירויים בעור פצעונים ודלקת, הטיפול המקובל בתופעה היה אנטיביוטיקה, משחות וסבונים רפואיים, אלא שכל אלו הוכחו כיעילים רק לטווח הקצר ורבות מהמטופלות אשר הפסיקו את הטיפול התרופתי, חזרו לסבול מאותן התופעות בדיוק.
 
רשת CARE מציעה טיפול המצליח לרפא באופן פלא את אותן נקודות רגישות ולהחזיר לאותן נשים שסבלו מהתופעה לטפח את היכולת לטפח את עצמן בכל אזורי הגוף. הסרת שיער בלייזר באיזורים הבעיתיים, כמו מפשעות וירכיים פותרות לחלוטין את הבעיה ומותירה את העור חלק, ללא פצעונים וללא דלקות, מיד עם תחילת הטיפולים של הסרת שיער בלייזר נצפית הטבה משמעותית ומהירה בריפוי הפצעים שנוצרו, כתוצאה מצמיחת השיער ההפוכה, עד להיעלמותם המוחלטת עוד בטרם מסתיימת כל סדרת הטיפולים. גם רופאי עור מכירים את התופעה וממליצים על טיפול בלייזר להורדת שערות במקרה של דלקות חוזרות ונשנות. לדבריהם הלייזר הורס את שורש השערה וגורם לכך שהיא לא תצמח יותר, לא החוצה ולא פנימה ובכך למעשה אנחנו מרוצות פעמיים. גם הצלחנו להסיר שיער מאיזורים בעיתיים יותר וגם לאחר התהליך של ההסרה אין צורך בטיפול אנטיביוטי, משחות וסבונים רפואיים נגד גירויים ודלקות, כך שבסוף הטיפול של הסרת שיער בלייזר אנחנו מקבלות תוצאה של עור חלק גם משיער וגם מפצעונים, דלקות, גירויים אשר נובעים משיטות מהירות של הסרה, כמו גילוח או שעווה אך לא בהכרח טובות ונכונות עבורנו.
דילוג לתוכן