להשיג את הביקיני ליין המושלם9 (Copy)

ימי הגשם מתמעטים והאביב כבר מעבר לפינה. עוד מעט נתחיל לחשוב על קפיצה לים, או לבריכה, וזה בדיוק הזמן להתחיל לחשוב על בגד הים שנלבש.
אך כדי שתוכלו ללבוש את בגד הים ללא חשש, אנו ב-Care מזמינים אתכן להשיג את הביקיני ליין המושלם! מי לא מכירה את המצב הזה:
קיבלת הזמנה לבקר בים, או בברכה, אבל השיערות שם למטה מקלקלות את המראה ההורס ובדרך גם הורסות את החשק. להתגלח? למרוט?
לוותר ולדחות את ההזמנה לפעם אחרת? בזכות טיפולי הסרת שיער בלייזר של Care תוכלי להשאיר את ההתלבטות מאחורייך, ולעולם לא
תצטרכי עוד להגיד לא להזמנה ספונטנית לביקור בים.

הסרת שיער מפשעה

נשים רבות (וגם גברים) לא אוהבים את האופן בו גדל השיער במפשעתם, ובמיוחד את האופן בו שיערות יכולות לבצבץ מקו הביקיני או התחתונים. מנגד, הסרת שיער במפשעה באמצעים קונבנציונליים יכולה להיות עניין לא נעים, בלשון המעטה. במקרה של שעווה או מריטה, מדובר בתהליך כואב מאוד, אשר יכול גם להוביל לסיבוכים, כגון גירויים ורגישות בעור, צמיחה הפוכה של זקיקי שיערה (Pseudofolliculitis), שיערות כלואות, פצעונים ואף דלקות המלוות באדמומיות ובצלקות לא אסתטיות. כל אלו, יש לציין, הינם תהליכים זמניים, אותם יש לבצע מחדש, פעם אחר פעם, על מנת לשמר את תוצאותיהם, תוך סיכון ביצירת זיהומים ובעיות נוספות, או החמרה של הבעיות הקיימות. לאחר שנים וכתלות בסוג העור האינדיבידואלי, יכולה הסרת שיער בשיטות כגון גילוח, שעווה ומריטה להביא ליצירת צלקות וסיבוכים לכל החיים. גם טיפולים כגון משחות, סבונים רפואיים ואנטיביוטיקה אינם מהווים פתרון לטווח ארוך, שכן כל עוד הגורם לדלקות (השיערות הכלואות וההפוכות) לא נפתר, אין מניעה מחזרת הבעיה.

הפתרון: הסרת שיער מפשעה בלייזר

כיוון שרשת CARE מעוניינת להעניק ללקוחותיה שירות העונה בצורה הטובה ביותר על צורכיהם ועל רצונותיהם, מציע הרשת טיפולי הסרת שיער מפשעה בלייזר מתקדמים. טיפולים מתקדמים אלו יכולים להביא להסרת שיעור יתר מן השורש, ובכך להביא להקלה משמעותית בתופעה. כמו כן, כיוון שטיפולים אלה מסוגלים לתת מענה גם לנשים הסובלות מצמיחה של שיערות הפוכות. למעשה, מסיבה זו רופאי עור רבים אף ממליצים למטופלות הסובלות מתופעה זו לבצע הסרת שיער בלייזר, כדי לטפל ב"שורש הבעיה". כמו כן, בזכות השיפורים המשמעותיים שחלו בטכנולוגיות הסרת השיער בלייזר, ניתן כיום לבצע טיפולים אלו בנוחות, בבטחה וללא כאבים וליהנות מעור חלק לאורך זמן. כל זאת, ללא אדמומיות ממושכת, זיהומים, פצעים ושאר תופעות לוואי שהיו נפוצות בקרב מי שרצו להסיר שיער במפשעה עד כה. כמו כן, אם בעבר היה החורף חלון הזדמנויות לביצוע הסרת שיער, הרי שכיום ניתן לבצע את הטיפולים גם בתקופת הקיץ ועדיין ליהנות מתוצאות מצוינות ומהירות.
 
לכל שאלה, תהייה או בקשה, חייגו  2273* או השאירו פרטים ואחד מנציגי השירות שלנו יחזור אליכם בהקדם.
דילוג לתוכן