הסרת שיער בפנים

שיער הפנים, התופעה הכה מיותרת שרובנו סובלים ממנה, לא מוצאת נחלה ומלווה אותך בכל מבט מובך למראה, בעבודה, דייט ספונטני, תמונות סלפי, ובעצם, איפה לא?

הידעת?

מרפאות האסתטיקה של Care laser מציעות פתרון נוח ויעיל, עם טכנולוגיות לייזר חדשניות, להפחתת שיער הפנים באופן משמעותי ובמחירים סבירים לכל כיס. שיטות הטיפול החדשניות להסרת שיער פנים בלייזר מתאימות לגברים ונשים, ומטפלות בתופעה באופן יעיל וברגישות רבה.

 

הסרת שיער בפנים, מהי?

טיפול הסרת שיער בלייזר באזור הפנים מיועד להפחית את שיער הפנים המיותר, באופן משמעותי, בקרב גברים ונשים, אשר מעוניינים לטפל בתופעה באמצעות טכנולוגיות חדשניות של לייזר ולשפר את המראה האסתטי של פניהם. טיפול הסרת שיער בלייזר הינו הטיפול מהיעילים ביותר בתופעה, ויתרונותיו רבים בהשוואה לשאר השיטות, שיעילותן שנויה במחלוקת.

 

יתרונות טיפולי הלייזר להסרת שיער מהפנים

מכשיר הלייזר ושיטות הטיפול הינם חשובים ביותר כאשר מדובר באזור כה עדין ורגיש כמו הפנים. על כן, מרפאות האסתטיקה של Care laser מקפידות על שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ומכשירים מותאמים, בכדי לתת מענה אידיאלי לכל סוגי העור ואופי השערה. מכשירי הלייזר עובדים בעוצמות חימום מותאמות לעור הפנים ועל ידי חימום הדרגתי לשורש השערה, מחלישות אותה עד הנשירה. ככלל, מדובר בטיפול אסתטי שכיח, נוח וקצר, שמספק תוצאות טובות לטווח ארוך.

 

תוצאות הטיפול

חשוב מאוד לפנות לייעוץ במרפאה על מנת לאבחן את המקרה באופן אישי, בהתאם לנתונים הפיזיים, ולאפשרויות הטיפול אשר ניתן להציע. כמו כן, פגישת הייעוץ נועדה להעריך את כמות הטיפולים הדרושה והתוצאות שסביר יהיה לצפות להן.

הידעת? 

מכל המכונים שנבדקו בתוכניתו של חיים הכט, רשת מרפאות Care laser, הייתה היחידה שפעלה בשקיפות, במעמד המכירה והשירות. לאור זאת, קיבלנו אות ליושר ואמינות מטעם התוכנית, לצפייה בסרטון – לחצו כאן.
 
לתיאום פגישת ייעוץ, חייגו 2273*, או השאירו פרטים  

 

דילוג לתוכן