הורדת שיער –  לטפל בנושא מהשורש

שיער עודף אצל גברים ונשים גורם לעיתים קרובות לתחושת חוסר נוחות וחוסר ביטחון לגבי המראה שלהם. לפיכך, במהלך השנים הונהגו מספר שיטות, שנתנו מענה לנושא הסרת שיער מהגוף. עד לפני מספר שנים היה נהוג להסיר שיער באמצעות גילוח, מריטה או שעווה.
כל השיטות הללו מביאות להורדת שיער באופן זמני בלבד ולא לאורך זמן. כמו כן, שיטות אלו גורמות לבעיות כגון עיבוי וחיזוק השערה בגילוח, יצירת פצעים כתוצאה ממריטה, והסרת שיער המלווה בכאבים בשימוש בשעווה.
כיום, אין צורך להסתפק בשיטות עתיקות וניתן לטפל בזקיק (השערה..) לטווח ארוך. כדי שלא נצטרך לייסר את עצמנו במריטה, גילוח ושעווה שוב ושוב, פותחו מספר מכשירים יעילים, שמטרתם להסיר את השיער המיותר, וליהנות מאיכות חיים .
השיטה היעילה והמהירה ביותר כיום בתחום הסרת שיער, היא הורדת שיער בלייזר.
 

הסרת שיער בלייזר – במהירות האור

הלייזר נוצר ע"י ריכוז אנרגיה דרך גזים או גבישים מסוימים. כך נוצרת קרן אור בעלת אורך גל אחד. עם ריכוזו, מפיק הלייזר חום והורס את זקיק השערה. הטמפרטורה הגבוהה מגיעה לזקיק השערה ומנטרלת אותו מכלי הדם, וכך היא גם מנטרלת את פעולת צמיחת השיער בעתיד..
תהליך הסרת שיער בלייזר חייב להיעשות רק בזמן שלב צמיחת השיער (לשיערה יש 3 שלבים – צמיחה, נשירה והאטה – בשפה המקצועית – אנגן, קטגן וקלוגן) היות ולא כל הזקיקים נמצאים באותו שלב, והלייזר מטפל רק בשיער שהוא בשלב צמיחה, על מנת להגיע לדילול בשיער, נדרשים מספר טיפולים ולא טיפול בודד ו
הורדת שיער בלייזר מאפשרת להסיר שיער כמעט מכל אזור בגוף, כאשר אפקטיביות הטיפול עשויה כמובן להשתנות בין אזור אחד למשנהו. ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר בפנים, צוואר, ידיים, בית שחי, רגליים, מפשעות, חזה, גב, ישבן ורגליים.

 

התאמת מכשיר למטופל ב-Care

כדי להשיג תוצאה טובה בטיפול הסרת השיער בלייזר, חשוב לבחור במכשיר הנכון והמתאים לכל מטופל. אצלנו, ב-care, קיימים מגוון מכשירי לייזר להסרת שיער בטכנולוגיות מהחדישות ומהמתקדמות ביותר בתחום, ואנו מקפידים על התאמה מלאה לכל מטופל.

 

חבילות הטיפול של Care

רשת CARE מאפשרת לכל אחד ואחת מכם להגשים את החלום של הסרת שיער לטווח ארוך. מעבר להתאמת המכשיר הנכון לטיפול, הכנו עבורכם חבילות טיפול שונות, החל מטיפול בודד ועד חבילות גדולות בנות 12 טיפולים.
מחירי הטיפולים הם נגזרת של כמות הטיפולים וגודל אזור הסרת השיער. כמות הטיפולים הדרושה תלויה בצבע העור והשיער, וכן במיקום השיער בגוף. זקיקי השיער שנמצאים בתהליך צמיחה או נשירה יושפעו מהלייזר רק במהלך הטיפולים המתקדמים בסדרה, ולכן נדרשים מספר טיפולים להשגת התוצאות הרצויות. אנחנו מאמינים כי מגיע לכם הטוב ביותר ובמחירים סבירים, ולפיכך אנו מאפשרים פריסת התשלום למספר תשלומים ללא ריבית והצמדה.
 

הורדת שיער בלייזר – תהיה גבר…

הסרת שיער בלייזר מתאימה לנשים וגברים כאחד. אחד מסמלי הגבריות המובהקים הוא השיער שצומח פרא על גופו ועל פניו של הגבר, אך נראה כי לא עוד. במרוצת השנים ניתן להבחין כי הגבר החדש מעדיף להיות חלק יותר, עדין ואסתטי יותר. הסרת שיער לגבר הפכה לפופולארית בעיקר כשמדובר באזור הגב, הכתפיים, העורף והחזה. שיעור הגברים המסירים שיער בלייזר מגיע עד כ- 40% מכלל הפונים למרפאות הסרת שיער.
תופעה ידועה היא שאצל גברים השיער עבה וצפוף במיוחד ואינו נראה טוב מבחינה אסתטית. בעזרת הורדת שיער בלייזר ניתן לדלל שיער זה. בנוסף, אצל גברים רבים ישנה שעירות יתר בגב אשר גורמת לגירוד, חום והזעה. הורדת שיער בלייזר מספקת פתרון טוב לכל אלה.

 

ב-Care תעברו את זה חלק

אתם מוזמנים להגיע לרשת Care וליהנות מטיפול מקצועי ואמין של הסרת שיער בלייזר בטכנולוגיה מתקדמת. אנו נמליץ לכם על תכנית הטיפול האישית הטובה ביותר עבורכם, לרבות כמות הטיפולים המומלצת, סוג המכשיר לפי האזורים השונים בגוף ומשך הטיפולים.
אנו משקיעים משאבים גדולים ברכישה ושדרוג של ציוד רפואי. לא פחות מכך אנו משקיעים בצוות המטפל, באמצעות קורסי הכשרה, השתתפות בכנסים והדרכות שוטפות.
מאחר ו-Care הינה רשת פרטית, אנו מחויבים למצוינות בשירות ברמה מקצועית יעילות וזמינות תורים.
אנו פועלים בכל המחלקות תחת תקן איכות ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי.

 

בואו להסיר שיער בלייזר – אצלנו תעברו את זה חלק!

    
 
דילוג לתוכן