10 סיבות טובות למה לא לבצע הסרת שיער בלייזר1 (Copy)

(אם אתם כן בעניין של הסרת שיער בלייזר, דלגו לסוף הטקסט)

1. כי אפשר לגלח!

נכון, וזה הכי זול! פעם בכמה ימים, מתיישבים, מורחים קצף גילוח ויאללה לעבודה! העור נהיה חלק משיער ונעים למגע. אז מה אם בימים הראשונים יש גירוד ופריחה ולאחר מכן, השיער צומח קוצני. אז אפשר לגלח שוב!  מה שבטוח, לא מתים מזה!

 

2. כי אפשר להוריד בשעווה!

נכון, מחממים-יושבים-מורטים- צועקים- מתגרדים- מתקלחים ושוב מתקלחים- מבלים שעות בבית עד שהעור נהיה חלק. לעתים, יש אדמומיות ופריחה פה ושם. לא נורא! אז הסופ"ש הזה נוותר על הים! אולי שבוע הבא זה.  הכי טוב שזה גם לא יקר במיוחד! הרי, אם מורידים שיער ברגליים כל חודש (100 ₪ נניח) , אז יוצא שאנחנו חוזרים על הפעולה הזו 12 פעמים בשנה (בערך 1200 ₪ לשנה). חוצמוזה! מה זה 1200 ש"ח בשנה? כולה 6,000 ₪ אחרי 5 שנים ועוד עשרות אלפי שקלים לכל החיים!

 

3. כי אפשר להוריד עם משחה!

הורדת שיער עם משחה היא אותה פעולה כמו גילוח; מורידים את השיער שעל פני שטח העור מבלי לטפל בשורש השערה. זה נוח, זה מהיר וזה קל. תוצאות? עור חלק ליום-יומיים. לאחר מכן, זה מגרד, השיער עוקץ, לא נעים למגע ושוב צריך לנעול את הדלת לכמה שעות, כיח השערות שלך חזרו!

4. כי אין לי זמן!

זמן היא הפונקציה הכי שולית בהסרת שיער בלייזר. כל שנדרש ממך, זו נוכחות של כמה שעות בודדות במרפאה, פעם בכל חודשיים- שלושה חודשים. אם לזה אין זמן אז מה האלטרנטיבה? לגלח את השיער כל כמה ימים? להוריד אותם באמצעות השעווה, פעם בחודש? לענייננו, להישאר שעירים זה הכי חסכוני.

 

5. כי זה יקר נורא!

הרי קונים סכינים בגרושים, שעווה עולה מעט כסף ומשחות לא עושות חור בכיס! דווקא כן, והחור בכיס רק גדל וגדל. נראה שטיפול לייזר יקר יותר מהאלטרנטיבות האחרות והתפיסה הזו נובעת בעיקר מחישוב מוטעה של תועלת מול מחיר. אומנם, סכיני גילוח ושעווה יותר זולים פר כל קנייה אבל אם נכפיל את העלות שלהם בכמות השימוש, נישאר פעורי פה! לפעמים נדמה לנו שזה גרושים בגלל שהחיוב מתפרש לכל החיים וקונים רק כשצריך. אבל, אם היינו צריכים לשלם על כמות השעווה והסכינים, שכנראה נצטרך, לאורך חיינו, לא רק שזה היה הרבה יותר יקר מלייזר, זה היה בלתי אפשרי! מחירי טיפול הסרת שיער בלייזר הינם נוחים וניתן לפרוש את עלות הטיפולים לתשלומים נוחים.

 

6. כי לייזר זה מסוכן!

חשוב מאוד לשמור על עצמנו ולהיות קנאים לבריאותנו, אם לא נעשה זאת בעצמנו, אז מי ידאג לנו? הורמונים בבשר ומוצרי חלב, טלפונים סלולאריים פולטי קרינה,  שיזוף מסרטן , אלכוהול שהורס לנו את הקיבה, נסיעה על כבישים מהירים ועוד. האם אנחנו באמת שומרים על עצמנו? או שאנחנו נזהרים ממיתוסים בלי הוכחה? כי לידיעתך, כל הנ"ל באמת פוגע בבריאות שלנו אבל דווקא לייזר לא! חוץ מלהסיר שיער מגופנו, לייזר אינו פולט קרינה ואינו מסרטן. מומלץ להרחיב את המידע באתר משרדי הבריאות ומנהל המזון והתרופות האמריקאי.

 

7. כי זה רק לנשים!

גבר, תתפלא! טיפולי שעווה זה נשי, עור חלק מגילוח זה נשי אבל לייזר? לידיעתך, 45% מהגברים בישראל מורידים שיער גוף באמצעות טיפולי הסרת שיער בלייזר. שלא תבין אותנו לא נכון, גברים עם מעט שיער גוף זה אטרקטיבי, זה גברי וטבעי. אולם, שעירות יתר זה לא דבר מושך בכלל; שערות בעורף ובגב, שיער מתולתל ונוקשה על החזה והבטן, רגליים שעירות מאוד וכל מקום בו ישנה צמיחה מיותרת. אתה לא חייב לרצות להיות חלק, אבל כן אסתטי.

 

8. כי אני בעבודה כל היום!

וורקוהוליק שכמותך! תמיד יש זמן לכל דבר, זה עניין של סדר עדיפויות. ודרך אגב, גם אנחנו בעבודה כל היום! אפילו יותר שעות ממך. אנו מציעים שירותי הסרת שיער בלייזר למטופלים עסוקים במיוחד, עד השעה עשר בלילה. מזמינים אותך, זה יפה לתרץ?

 

9. כי זה מביך!

זה מביך למי שמחליט להיות נבוך מזה! שערות לא רצויות שמבצבצות מהחולצה או המכנס, לא מביכות? סימני גילוח בים, לא מביך?  מי שלא רוצה שידעו, לא מספר! אנחנו בוודאי שלא. כל מי שנמצא במכון מגיע בדיוק מאותה סיבה שלך. צוות המרפאה שירותי והטכנאיות פוגשות עשרות מטופלים ביום, בדיוק לאותה תכלית. למה זה מביך? להפך, אנחנו שמחים לראותך אצלנו ונדאג שתרגיש כאן, הכי נוח שאפשר.

 

10. בעצם.. נגמרו הסיבות?

מלכתחילה לא הייתה תשובה משכנעת לשאלה 'למה לא לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר?' אז למה לא בכל זאת? יש לך עוד שאלות? תהיות? היסוסים? תמיד ניתן לפנות אלינו למוקד השירות ולסניפי הרשת.

10 סיבות למה דווקא  Care Laser?

1. 18 שנות ניסיון בתחום הסרת שיער – מהותיקים בישראל

2. שקיפות ונאמנות

3. ניוד בין הסניפים ללא העברת תיקים – מערכת ממוחשבת

4. תודעת שירות גבוהה

5. מגוון גדול של מכשירי לייזר עם טכנולוגיה מתקדמת להתאמה אישית

6. בעלת תו תקן של מכון התקנים וה-FDA

7. אחוזי הצלחה מעולים

8. פיקוח רפואי בכל סניף

9. חברה אמינה (יצאת צדיק!) ושירות אישי

10. פריסת סניפים ארצית רחבה

דילוג לתוכן