הרמת חזה: שדרוג קטן שיוצר הבדל גדול

לא הגדלת חזה ולא הקטנת חזה – הרמה חזה, הליך פשוט שמתאים כמעט לכל אישה שהשינויים הטבעיים השאירו בה חותם

השינויים הטבעיים של הגוף, לידות וכן, גם כוח המשיכה משפיעים על החזה הנשי. אך באמצעות ניתוח הרמת חזה, הליך יחסית פשוט, אפשר לשוות לגוף את המראה של פעם, עם חזה עומד ושובבי.

ניתוח הרמת חזה, ובשמו המקצועי מסטופקסיה, נועד לעצב מחדש את צורת השד, בדרך כלל לאחר שצנח.

צניחת החזה נובעת ממספר גורמים:

הניתוח עצמו מבוצע בהתאמה אישית. הכירורג בודק האם אכן יש סיבה לנתח (במידה שהחזה צנח), ואם כן, מהי הדרך הנכונה לעשות זאת. לפי צורת השדיים ומיקומה של הפטמה הוא יוכל לחוות את דעתו, ולעתים להמליץ גם על הגדלה או הקטנה של החזה במהלך התהליך.

א-סימטריה בחזה: למה זה קורה?

אחת השאלות הנפוצות בקרב נשים המגיעות לניתוחי חזה היא "מדוע השדיים התפתחו בצורה שונה?". לדוגמה, כשאחד מוצק או גדול יותר והשני מעט קטן או נוטה לצד.

בדרך כלל זה נובע משינויים שהתרחשו בגוף האישה לאורך השנים. הסיבה הנפוצה ביותר לשינוי זה היא הנקה. לעתים התינוק יונק יותר משד אחד ופחות ממשנהו, או שמתפתחת נטייה להניקו מהצד הגדוש יותר. אם זה המקרה גם אצלך, בוודאי תשמחי לדעת שניתוחי הרמת חזה מטפלים גם בבעיה הזו.

במהלך הניתוח, החזה לא רק מורם, אלא מעוצב מחדש. המנתח מאתר עיוותים וא-סימטריה בשדיים, ומאזן ביניהם ליצירת מראה מושלם.

החלמה לאחר ניתוח להרמת חזה

ככלל, ניתוח להרמת חזה הוא ניתוח פלסטי פשוט יחסית, ולכן החלמה תהא קצרה ופחות כואבת מאשר החלמה מניתוח להגדלת או להקטנת החזה.

הרמת חזה בלבד לא מצריכה חתכים גדולים במיוחד ותוכלי להשתחרר לביתך לאחר מספר שעות. מהניתוח תתעוררי כשלגופך תחבושת אלסטית או חזייה רפואית. את החזייה הרפואית יש ללבוש בימים הראשונים שלאחר הניתוח לצורך ההחלמה, ולאחר מכן אפשר לעבור לחזיות תומכות (כמו חזיות ספורט נטולות ברזלים) אותן תצטרכי ללבוש למשך כחודש ימים וברוב שעות היממה (כולל במהלך השינה).

וזה הכל. הביטחון העצמי שלך יחזור, תוכלי ללבוש שמלות וחולצות שאולי התביישת ללבוש קודם לכן ובעיקר, תאהבי את עצמך קצת יותר.

דילוג לתוכן