טיפול בקמטים לאיכות חייםטיפול בקמטים

מילוי קמטים היא שיטה באמצעותה ניתן לטפל בקמטים המופיעים ברבות השנים באזורים שונים של עור הפנים.
טיפול ומילוי בקמטים אינו כולל שימוש בבוטוקס ולהבדיל מן הבוטוקס, מילוי קמטים מחזיק מעמד לאורך זמן ואת התוצאות ניתן לראות באופן מידי. אופן הטיפול אינו מצריך עירוב של הליך כירורגי ובאמצעותו ניתן לטפל באזורים נרחבים בעור הפנים, כך שכל קמט (כמעט), ניתן לטשטש ואף להעלים באמצעות טיפול בקמטים.

תהליך הטיפול משלב מספר זריקות באזור הקמט ולעיתים (במידת הצורך), מבצע המטפל אלחוש או הרדמה במקום, על מנת שהמטופל לא יחוש שלא בנוח במהלך תהליך הטיפול.

מידע נרחב אודות מילוי קמטים טיפול בקמטים מבוצע על ידי חומר בטוח ומוביל בתחומו בשם חומצה היאלורונית, לאחר סיום הטיפול ייעלמו הקמטים לתקופה של שישה חודשים ובמקרים מסוימים עתידים הקמטים להעלם עד תקופה בת שנה וחצי, תוצאות הטיפול משתנות ממטופל אחד למשנהו.

הטיפול הוא קצר ולא מבוצע בחדרי ניתוח כיאה להליכים כירורגים (לרבות ניתוחים פלסטיים) וכל מטופל שוהה בחדר סטרילי עד 45 דקות לכל היותר להשלמת הטיפול.
החזרה לשגרה מתבצעת מיידית ללא אשפוז או המתנה ולמעשה מהרגע בו סיים המטפל את הטיפול במטופל הוא יכול לגשת למקום עבודתו ולהמשיך כרגיל את יומו.

לחומצה ההיאלרונית יש תכונה שהיא סופחת נוזלים ומגרה ייצור של קלוגן מסביב לאזור המוזרק תכונות אלו מאפשרות לעור להציג נפח באזורי ההזרקה שבעתם מעלימות את הקמט.
היכן ניתן לבצע מילוי קמטים טיפול בקמטים יכול להתבצע באזורים רבים ומגוונים בפניו של המטופל והלכה למעשה אלו בדיוק היתרונות של החומר המתקדם המאפשר טיפול במקומות רבים.
הקמט יכול להיות קמט שטחי ומאידך יכולים להיות קמטים עמוקים יותר, מילוי קמטים מטפלים בקמטים שטחיים ובאמצעות טכניקות טיפול מקצועיות ומתקדמות, ניתן לטפל גם בקמטים העמוקים יותר.

ניתן לבצע את הטיפול בכל אזורי הפנים כגון: אזור המצח, סביב הפה וצידי האף. אלו הם קמטים המופיעים אצל כל אדם במהלך חייו, אצל חלקם בגיל צעיר יותר ואילו אצל אחרים בגיל מתקדם יותר. הקמטים בפניו של האדם גורמים לו להראות מבוגר מכפי גילו ועל כן הופעת הקמטים משבשים את מהלך החיים התקין של המטופל לאחר הטיפול יזכה המטופל למראה צעיר ורענן.
אם גם אתם סובלים מקמטים בעור הפנים, צרו קשר העלימו אותם והמשיכו לחיות בשלווה ונוחות.

דילוג לתוכן