קוראים תיגר על הטבע: כל מה שצריך לדעת על כירורגיה פלסטית

המאה ה-21 מאופיינת בתוחלת חיים גבוהה. 30 הופך להיות ה-20 החדש, 40 זה ה-30 החדש וכן הלאה. אבל, האקלים המודרני, מגורים בעיר מאובקת ואפופת עשן, גנטיקה, תזונה לקויה והשנים עצמן, כל אלו נותנים את אותותיהם ומוסיפים לנו קמטים, כתמים ופוגעים בחיוניות העור.

בשביל זה יש לנו את הרפואה האסתטית, שמסתירה, מעלימה, גונזת, מרימה, מגדילה ומקטינה את כל מה שמפריע לנו. הטיפולים השונים כיום מהווים אמצעי לשיפור משמעותי באיכות החיים שלנו, תורמים לדימוי העצמי ומגדילים את החיוניות שלנו במהלך היומיום.

אילו סוגי טיפולים יש לעולם האסתטי להציע ואיך הם יכולים לשפר את חיינו? ערכנו לכם רשימה קטנה:

מתיחת פנים: לטיפול בנזקי הזמן

הליך של מתיחת פנים מאפשר טשטוש והעלמת קמטים משטח הפנים והצוואר ומעניק מראה צעיר וחי, שנשמר לאורך זמן.

כיוון שאחד מהחששות המרכזיים של השוקלים לבצע הליך זה הוא הקושי בחיזוי התוצאה, מציעים המומחים פגישת ייעוץ ואבחון. בפגישה, שתתבצע על ידי מומחים בתחום הכירורגיה הפלסטית, יוכל הרופא להתרשם ממבנה הפנים של המטופל, לבדקו את דרגות רפיון העור, לאתר את הקמטים ומיקומם ועוד.

ככל שתהיה התאמה מיטבית ופרטנית של הטיפול למטופל, כך התוצאה תהא טובה יותר – מראה צעיר ונינוח. מטרת פגישה זו היא כמובן גם להציג את התוצאות והסיכונים.

מתיחת בטן: כי לא תמיד הספורט עוזר

שמירה על משקל תקין ואורח חיים בריא מביאה לחיוניות הגוף ולמראה צעיר ואטרקטיבי. ועדיין, ישנם המון מטופלים, שעל אף הקפדתם, לא מצליחים להיפטר מהעור העודף בבטן. לשם כך קיימת האופציה של מתיחת בטן.

הפלסטיקאים המטפלים מקבלים החלטה על הטכניקה המתאימה לטיפול בעודפי העור בהתאם לקפלים, לבקעים ולצלקות, וזאת לאחר בדיקה גופנית של מדדי גובה, משקל והתרשמות משטח ואיכות העור הבטני.

מעבר לכך, קיימת גם מתיחה היקפית לאנשים שאיבדו קילוגרמים רבים ממשקלם, ונדרשים להסרת עודפי עור גם באזור הגב.

הרמת עפעפיים: למראה צעיר בצ'יק

ידעתם שהקרקפת שלנו מצטמקת כל עשור? וכתוצאה מכך עור הפנים נהיה רפוי יותר? גם אזור העיניים מתקמט ו"נופל".

בשנים האחרונות רבים מתעניינים בניתוח להרמת עפעפיים, בין אם עליונים, תחתונים, או שילוב של שניהם. ניתוח להרמת עפעפיים הוא דרך מהירה להגיע למראה רענן וצעיר.

הניתוח מתאים לרוב האוכלוסייה, למעט כאלו שסובלים מבעיות בעיניים כמו תסמונת העין היבשה, גלאוקומה, ובעיות בבלטות התריסה או מיאסטניה גראביס.

החלטתם ללכת על הליך פלסטי? הנה כמה דברים שאתם חייבים לבדוק:

דילוג לתוכן