רשת מרפאות Care  הינה רשת מרפאות בפריסה ארצית רחבה המונה כ-41 סניפים, ונותנת שירותי רפואה מתקדמים לתיקוני ראייה בלייזר, למגוון טיפולים בתחום האסתטיקה, ניתוחים פלסטיים ורפואת שיניים.
הרשת קיימת מזה 28 שנה ומונה כיום כ- 700 עובדים, כ- 80 רופאים, עשרות טכנאים וצוות פרא-רפואי וכוללת מרפאות משוכללות בעלות מכשור חדש ומתקדם  – מאילת בדרום ועד קריית שמונה בצפון.
למה לבחור בנו?
  • אמינות: הרשת רואה כערך עליון אמירת אמת בכל שלבי הקשר עם הלקוח ואת צרכיו האישיים ולפיכך תציע את הטיפול הנכון והמתאים בהתאם לנתוניו האישיים ולמטרות הטיפול הרצויות. כך למשל ובניגוד למתחרים אשר מסתירים מחירים בתחום הסרת שיער בלייזר, אנו מאמינים בהצגת מחירון לעיני כל באתר האינטרנט הנותן אומדן סביר וגלוי של עלויות הטיפול.  זאת ועוד, רשת מרפאות Care  הינה הרשת היחידה בתחומה, שנושאת את תו אמון הציבור מטעם ארגון 'אמון הציבור'; הפועל למען כללי מסחר הגונים, שקופים ומבוססי מידע. 
  • חדשנות: הרשת משקיעה  סכומים לא מבוטלים ברכישה ובשדרוג המכשור הטכנולוגי החדש ביותר כיום בתחומי הרפואה השונים ומתעדכנת ללא הרף במידע ובחומרים המשתנים בעולמות אלה. 
  • שירות: שביעות רצון הלקוח עומדת במרכז הגישה הטיפולית של הרשת. אנו מחויבים ללוות באופן אישי, הגון ומסור כל מטופל תוך שמירה על פרטיותו וחתירה מתמדת לשביעות רצונו ברמה הגבוהה ביותר.
  • מובילות: רשת מרפאות Care  היא מהמובילות בתחומה כיום ותשאף לשמור על מעמדה זה באמצעות שילוב טיפולים יעילים ביותר, אשר במבחן התוצאה משיגים וימשיכו להשיג את התוצאה הטובה ביותר.
  • פתרון שלם ומקיף: הרשת כוללת 4 חטיבות שונות (אסתטיקה, עיניים, כירורגיה פלסטית ושיניים) אשר כל אחת מהן נותנת מענה ייחודי לכל אחד מתחומי הרפואה, אך כולן יחד מעניקות פתרון הוליסטי, מקיף ושלם לכל מטופל ומשפרת את איכות חייו לבלי היכר. 
  • שיתופי פעולה עם קופות החולים: לרשת הסכמים עם קופות החולים המובילות בארץ המאפשרים למבוטחים ליהנות מהטבות וממגוון רחב של טיפולים בהשתתפות כספית ניכרת.
  • הון אנושי: נוכחות של צוות רפואי, פרא – רפואי וכוח אדם טכנולוגי, מיומן ומקצועי היודע לספק שירותים רפואיים באיכות וברמה גבוהה בכל תחום בו אנו פעילים לכל שלבי הטיפול.
  • קביעת תורים ממוחשבת: שירות ייחודי לרשת המציג ממשק חדשני, ידידותי ויעיל המאפשר ללקוחות לקבוע תורים באינטרנט וגישה לתיק הטיפולים האישי , ללא צורך בהמתנה טלפונית. לקביעת תורים ממוחשבת לחצו כאן
  • שיטת הכוכבים: לרשת מסלול טיפולים גמיש, נוח וייחודי בהסרת שיער בלייזר, המאפשר ללקוח לרכוש "בנק כוכבים" אותו הוא יכול לנהל על פי החלטתו וצרכיו השונים. בניגוד לחברות אחרות המחייבות לפי חבילת טיפול ע"פ אזור ספציפי, שיטה זו מעניקה ללקוח שליטה מלאה על חלוקת כספו בהתאם לאזורי הטיפול בגוף ולהתקדמותו. בנוסף, השיטה מאפשרת במקרה של יתרה, להעביר את הכוכבים למטופל אחר.
כל אלה הופכים את רשת מרפאות Care למקום הנכון והאולטימטיבי בבואם של לקוחותינו להחליט על בחירת המקום בו עליהם לבצע טיפול אסתטי או ניתוחים שונים.
 
פתיחת תפריט נגישות
×

הצהרת נגישות

 רמת נגישות האתר

האתר מונגש בעזרת תוספי נגישות ועריכת קוד האתר בהתאמה להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט כמפורטים כאן>  WCAG 2.0  לרמה  AA.

כיצד ההנגשה באתר עובדת ?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת את פתיחת כפתורי ההנגשה. יש לבחור את הנושא המבוקש בתפריט ולהמתין לטעינת הדף.

מה נמצא בתפריט ההנגשה ?

משוב
במידה ונתקלתם בחלק ממבנה ו/או תוכן האתר, אשר מגביל את נגישותכם אליו,
אנא כתבו אלינו לכתובת דוא"ל  Accessibility@care.co.il

הבהרה
אנו עושים מאמצים ככל הניתן על מנת לאפשר גלישה נגישה בכל דפי האתר.
אנו בתהליך מתמשך ובמאמצים לשפר את נגישות האתר באופן מיטבי , ככל האפשר.
יתכן ויתגלו באתר דפים שההנגשה בהם טרם הושלמה, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים על מנת להנגיש אותם.
אנו ממשיכים במאמץ מתמיד לשפר את רמת נגישות האתר ,וזאת על מנת לאפשר שימוש באתר לכלל הגולשים, לרבות אנשים עם מוגבלויות.