אנו ב- Care Laser, רואים בשירות הלקוחות שלנו נכס ראשון במעלה. על כן, צוות שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותכם, בכל שאלה, תלונה או בקשה מיוחדת.

אמנת השירות

  • להעניק את הטיפולים הנדרשים, על ידי צוות מיומן ומנוסה, באמצעות מכשור מתקדם ובטוח, תוך מתן הסבר ומידע בשקיפות מלאה ובמחירים סבירים.
  • לטפל במסירות בכל לקוח, תוך שמירה על פרטיותו, לתת שירות איכותי, הוגן ואישי לכל אורך הטיפולים ולא רק במעמד רכישת הטיפול.
  • להתחשב בצרכיו המיוחדים של כל לקוח, ולהציע את הטיפול הנכון והמתאים בהתחשב בנתוניו ובמטרת הטיפול.

לפניות בנושאי שירות, הנכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות טופס זה, ואנו מבטיחים להתייחס לכך במהירות.

* בנושאי קביעת תורים ללקוחות קיימים – ניתן לקבוע תור במערכת לקביעת תורים.
** לקוחות חדשים, השאירו פרטים כאן

 

 

form-icon
אנחנו כאן לשירותך לכל שאלה או בקשה

לשירותכם, ניתן לפנות בצורה ישירה במייל או בנייד לכל מנהלי הסניפים שלנו ברחבי הארץ

ענבל יצחקוב
מנהלת סניף תל אביב אסתטיקה

טלפון: 03-6944022
למקרים דחופים 050-5826280
inbal.itzhakov@care.co.il

 

אלה דוידוב
מנהלת סניף באר שבע
סניפים באר שבע

טלפון: 08-6282233
למקרים דחופים 052-3208886
ella.davidov@care.co.il

 

 

ג'ואי פורטנוי
מנהל סניף תל אביב הסרת משקפיים

טלפון: 03-6944035  
למקרים דחופים: 054-5737573
Joy@care.co.il

 

גלית אפריאט
מנהלת סניף חיפה
סניפים חיפה

טלפון: 04-8258881
למקרים דחופים 052-3499955

 

 
 
ריטה בן יאיר
מנהלת סניף עכו
סניפים עכו

טלפון: 049999900
למקרים דחופים: 052-8868820
Rita.BenYair@care.co.il

 

 

לי זגורי
מנהלת סניף ירושלים
סניפים ירושלים

טלפון: 02-5380111
למקרים דחופים: 052-2039614
Lee.Zaguri@care.co.il

 

 

אנה גולדין
מנהלת סניף מודיעין
סניפים מודיעין

טלפון: 08-6109200
למקרים דחופים 050-6906322
anna.goldin@care.co.il

 

נעה טל
מנהלת סניף בית שמש
סניפים בית שמש

טלפון: 02-9911114
למקרים דחופים 050-2203527
Noa.Tel@care.co.il

 

 

 

 

שירה מורדקוביץ'
מנהלת סניף אילת
סניפים אילת

טלפון: 08-6333772
למקרים דחופים: 052-5344435
shira.mordkovic@care.co.il

 

 

רנטה קפלון
מנהלת סניף אשקלון
סניפים אשקלון

טלפון: ‎08-8655533‏
למקרים דחופים ‎050-2203131‏
Renata.Kaplon@care.co.il 

 

 

גילי הרפז
מנהלת סניף רמלה
סניפים רמלה

טלפון: 08-6633099
למקרים דחופים: 0528182463

Gili.Harpaz@care.co.il

 

 

אלונה אזרן
מנהלת סניף קרית גת
סניפים קרית גת

טלפון: 08-6411800
למקרים דחופים: 052-2821818
Alona.Azran@care.co.il

 

 

אמילי מגיידס
מנהלת סניף פתח תקווה
סניפים פתח תקווה

טלפון: 03-5515111
למקרים דחופים: 0502203087

Emily.Megides@care.co.ill

 

 

יאנה ברסקי
מנהלת סניף טבריה
סניפים טבריה

טלפון: 04-8841010
למקרים דחופים: 050-2203538
Yana.barski@care.co.il

 

 

רינת ברוך
מנהלת סניף נתניה
סניפים נתניה

טלפון: 09-8622022
למקרים דחופים: 052-8360967
rinat.baruch@care.co.il

 

 

מיכל זלינגר
מנהלת סניף נתניה בית חולים לניאדו

טלפון: 09-8321333
למקרים דחופים: 050-5326647
MichalZ@care.co.il

סיגל רחמילביץ'
מנהלת סניף יבנה
סניפים יבנה

טלפון: 08-9266090
למקרים דחופים: 050-2206524
Sigal.Rachmilevize@care.co.il

 

 

מירב אביטבול
מנהלת סניף נתיבות
סניפים נתיבות

טלפון: 08-9200076
למקרים דחופים: 052-4065423
Merav.abitbul@care.co.il

 
לילך שטרית
מנהלת סניף עפולה
סניפים עפולה

טלפון: 04-8221370
למקרים דחופים: 050-2210473
lilach.shitrit@care.co.il

אביבה כהן
מנהלת סניף ראשון לציון
סניפים ראשון לציון

טלפון: 03-9290666
למקרים דחופים: 052-3066602 
Aviva@care.co.il

ליבי פסקו
מנהלת סניף רעננה
סניפים רעננה

טלפון: 072-2222680
למקרים דחופים: 050-2203538
ron.moshe@care.co.il

 

אורית נקיבלי
מנהלת סניף כרמיאל
סניפים כרמיאל

טלפון: 04-9000149
למקרים דחופים: 052-2033106
Orit.Nakibli@care.co.il

נאווה מלול
מנהלת סניף הרצליה
סניפים הרצליה

טלפון: 09-8999797
למקרים דחופים: 050-2007597
Nava.malul@care.co.il

שירה דנית יעקב
מנהלת סניף בת ים
סניפים בת ים
רעות עטיה
מנהלת סניף חדרה
סניפים חדרה

טלפון: 04-6110000
למקרים דחופים: 050-2007598
reut.atiya@care.co.il

 

 

מורן רפאל
מנהלת סניף קרית אונו
סניפים קרית אונו

טלפון: 03-5759900

טלפון: 050-2202958 
maya.amar@care.co.il

אושרת וקראט
מנהלת סניף קרית שמונה
סניפים קריית שמונה

טלפון: 04-8235050
למקרים דחופים: 054-6668144
oshrat.vakrat@care.co.il

מורן יפרח
מנהלת סניף נהריה
סניפים נהריה

טלפון: 04-9001110
למקרים דחופים: 050-2204012
Moran.ifrah@care.co.il

בקי לוי
מנהלת סניף רחובות
סניפים רחובות

טלפון:  9222228- 08 
למקרים דחופים: 050-2210671

 Beki.Levi@care.co.il

אלינה לויט
מנהלת סניף אשדוד
סניפים אשדוד

טלפון: 08-8655533
למקרים דחופים: 052-6339516
elina.levit@care.co.il

שושי תורג'מן
מנהלת סניף קריון

טלפון: 04-6895001
למקרים דחופים: 052-4098462
shoshi.tourgeman@care.co.il

דילוג לתוכן