טיפולי שיניים

קצת עלינו

מעוניינים לעבור השתלת שיניים אצל רופאי שיניים איכותיים? בחירה מצוינת! כך תוכלו לשמור על מערכת שיניים בריאה ואסתטית ולהרשות לעצמכם לחייך בפה מלא מבלי לחשוש. אבל רגע לפני שאתם קובעים תור, היכנסו וקבלו תשובות מלאות לכל השאלות החשובות.  

הכל על השתלות שיניים

האם אתם יודעים מהי השתלת שיניים, למי מתאים הטיפול? מהם היתרונות של השתלים הדנטליים, אילו סוגי שתלים קיימים בשוק, אילו שיטות חדשניות קיימות בהשתלות שיניים, מדוע מומלץ לעבור את הטיפול אך ורק אצל רופאי שיניים בעלי מוניטין וניסיון? כמה זמן יכול להימשך תהליך השיקום עד להחלמה מלאה? כמה טיפים להאצת תהליך ההחלמה, ובעיקר – היכן כדאי לבצע את השתלת השיניים על הצד הטוב ביותר?

אובדן שיניים

איבדתם שן אחת או אולי אפילו כמה שיניים? אובדן השיניים גורם לכם לדימוי עצמי נמוך, לקשיים באכילה ובלעיסה, ואפילו בדיבור ובהגיית הברות? נבוכים לחייך או לדבר בפומבי? זה הזמן להוריד את היד מהפה, להיכנס למאמר ולקבל מידע חשוב ומקצועי אודות כל הסיבות לאובדן שיניים וכל הפתרונות לשוב וליהנות ממערכת שיניים מלאה ותקינה. כאן תוכלו להבין כיצד לחץ ומועקה נפשיים מביאים לפגיעה דרמטית בשיניים. מדוע חשוב לטפל במחלות ודלקות חניכיים בהקדם האפשרי. כיצד נוכל לאתר סדקים פנימיים בשן ובשורש השן, על מנת למנוע החרפת הנזק. לסיכום – מהם הפתרונות היעילים והאופטימליים על מנת ללבוש חיוך של בריאות בחזרה על הפנים שלכם?

תהליך השתלת שתלים דנטליים

תהליך השתלת שתלים דנטליים הינו הליך כירורגי פשוט יחסית בעל סיכוי הצלחה גבוהים, העומדים על כ-95 אחוזים. על כן, הוא נחשב לאחד הטיפולים המבוקשים ביותר בקרב מטופלים ברפואת שיניים. אפשרויות השיקום שמציעה הטכנולוגיה המתקדמת כיום בתחום מספקות פתרון אופטימלי, בהתאמה אישית, לכל מטופל. על כן, גם למטופלים הסובלים מחרדה דנטלית לא מומלץ להשאיר מקום חסר במערכת הלסת התחתונה או העליונה בשל אובדן שיניים. בין אם מדובר בפריט יחיד או בכמה שתלים, מדובר בשלושה שלבי טיפול בלבד, המתבצעים על ידי רופאים בעלי ניסיון רב. זהו תהליך שאורך חודשים ספורים, כולל תקופת החלמה, שבסיומו זוכה המטופל לשוב וליהנות מיכולות תפקודיות ואסתטיות כבעבר.

יתרונות השתלים הדנטליים

השתלות שיניים הפכו בשנים האחרונות לפתרון האופטימלי לשיניים חסרות. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת עידן השיניים התותבות מאחורינו, וניתן ליהנות מאיכות החיים עם שיניים חדשות וקבועות. על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה, מומלץ לקרוא כמה שיותר מידע רב ומדויק בנושא. מאמר זה מציג את התשובות המלאות לכל שאלה ותהייה בנוגע לשתלים דנטליים, ויסייע לכם בבחירתם המושכלת. כאן תוכלו ללמוד על יתרונותיו של השתל הדנטלי, על עמידותו לאורך שנים רבות, מראה ותחושה טבעיים, שמירה על יכולות הלעיסה, שמירה על עצם הלסת, שמירה על שרירי לסת חזקים, שמירה על מצב השיניים הסמוכות, ובעיקר – אחוזי ההצלחה הגבוהים של תהליכי ההשתלה הדנטלית וקליטת השתל בפה.

השתלות שיניים ושתלים דנטליים

מראה שיניים חסרות ולא אסתטיות משפיע על האסתטיקה של החיוך ופוגע, באופן מובהק, בביטחוננו העצמי עד כדי מבוכה והימנעות. כמו כן, היעדר שן אחת או יותר מקשת השיניים והסגר, עלול להשפיע על יכולת הדיבור ולהקשות על הלעיסה. רשת מרפאות Care dent מציעה מגוון פתרונות ושיטות לשיקום הפה והשתלת שתלים דנטליים, המעניקים פתרון פרקטי, אסתטי וקבוע. הטיפולים מבוצעים בסביבה מקצועית, על ידי צוות רפואי מיומן ומכשור מתקדם. בין הטיפולים: שתלים סטנדרטים, שתלים מיוחדים (שתלים מתרחבים), טיפולים העשויים לחסוך הרמות סינוס והשתלות עצם, העמסות מידיות ו- All on 4/6.

השתלת שיניים – סיכונים וסיכויים

הטכנולוגיה החדישה של השתלות השיניים מסייעת למטופלים להחזיר לפניהם את החיוך ואת איכות החיים של שיניים בריאות. יותר ויותר נשים וגברים בכל שכבות הגיל והאוכלוסייה בוחרים בהשתלת שיניים כפתרון האופטימלי לתחליף שיניים. כיום אחוזי ההצלחה של השתלות שיניים עומדות על 96% בחמש השנים הראשונות ו-82% למשך 20 שנה. עם זאת, הסיכונים הטמונים בהשתלות שיניים קשורים באופן ישיר לבעיות עצביות העלולות להתרחש לאחר ההשתלה. בין הגורמים המגבירים את הסיכונים הכרוכים בביצוע השתלות שיניים ניתן למצוא סוכרת בלתי מאוזנת, צריכת אלכוהול ועישון. על מנת למנוע סיכונים אלו ואחרים, יש להקפיד על קבלת טיפול אך ורק בידי מומחה העובד בקליניקה מורשית ומקצועית בלבד.

ייעוץ ותכנון הטיפול בשתלים דנטליים

מי לא חולם על חיוך לבן, בוהק, כזה שממיס כל התנגדות ומציג שיניים בריאות ויפות? הבעיה שרובנו עדיין תקועים במחשבה שהיתה רווחת בעבר, כי מדובר בהליך יקר ומסובך. נשרה או נפלה לך עקב פגיעה אחת השיניים? האם המחסור בשן גורמת לך למבוכה גדולה? האם אתה מתבייש לפתוח את הפה כדי לחייך חיוך רחב? אם השבת בחיוב על אחת השאלות או יותר, מומלץ מאוד כי תמשיך לקרוא. כיום רפואת השיניים התקדמה לרמה שבה הליכים כירורגים הפכו לזמינים תוך הפחתה משמעותית בכאבים. ביצוע שתלים דנטליים הינו הליך פשוט ומקוצר, המאפשר לשוב לשגרה ללא שהות. אם חשקת בחיוך המשדר בריאות והצלחה, זו ההזדמנות שלך!

אסטרטגיות טיפול חדשות בתחום השתלת שיניים

השתלות שיניים הוא תחום מתפתח אשר מציע למטופלים ולרופאים מגוון רחב של אסטרטגיות טיפול חדשות. חסרה לכם שן אחת או יותר בפה? מעטים המטופלים שאינם ממהרים למלא את החסר. הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות כמעט לכולם ליהנות מהשתלת שיניים במהירות וביעילות, ואפילו במחיר נוח לכל כיס. יתרה מכך, קיימות כיום הליכים חדשים המקצרים את זמן הטיפול ומפחיתים את הסבל הכרוך. בעבר היה מקובל להשתמש בשתלי להב, אולם כיום כל מי שעוסק בענף ממליץ על השתלים הדנטלים בעלי הברגה כפולה. גם במידה והתעוררו בעיות, הן צפויות להיפתר בהליך פשוט וידידותי. כך שלרוב לא קיימת מגבלה על הטמעת השתל הדנטלי במערכת השיניים של מרבית המטופלים.

למה לבחור בשתלים דנטליים?

שתלים דנטליים הם התשובה החדשנית והחד משמעית למגוון רחב של בעיות שמקורן במערכת הפה. מדובר בהליך כירורגי קצר טווח ופשוט יחסית המשיג תוצאה מרשימה וטבעית. התאמת השתל נעשית בצורה ממוחשבת, המאפשרת רמת דיוק גבוהה מאוד ומפחיתה באחוזי הסיכון. אנשים הסובלים ממחסור בשיניים, בין אם מסיבה גנטית או בשל פגיעה, סובלים בנוסף גם  מדימוי עצמי נמוך וקשיים באכילה. שתל דנטלי יכול להקל על הכאב ולהחזירם לשגרה ללא שהות. כמו כן, ניתן לשלב השתלת שיניים עם אפשרויות טיפול נוספות כגון שיניים תותבות, וליהנות מהיתרונות הטמונים בכל שיטה. על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע לפרוצדורה המתאימה יש להתייעץ עם מומחה לשיקום הפה, אשר ינהל את הטיפול באופן מקצועי ואמין.

דילוג לתוכן