טיפולי שיניים

קצת עלינו

 • רשת ותיקה ומהגדולות ביותר בישראל
 • פריסה ארצית – מעל 40 סניפים ברחבי הארץ
 • מקצועיות ומומחיות ללא פשרות מינות ושקיפות ההליך הרפואי ופרטי הרופאים
 • מומחיות בניהול שירותים רפואיים ובקרת איכות קפדנית

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה/ סדציה

רשת מרפאות Care Dent מציעה טיפולי שיניים מורכבים בהרדמה מלאה או בטשטוש, לסובלים מחרדה דנטאלית, או עבור טיפולים מורכבים וארוכים. טיפול זה מאפשר לבצע את כל טיפולי השיניים, ביום אחד, בפעם אחת. הטיפולים מבוצעים בחדרי ניתוח פרטיים, על ידי צוות רפואי מיומן, בסביבה מקצועית ומכשור מתקדם. במהלך טיפולי שיניים בהרדמה מלאה, ניתן לבצע אחד או יותר מההליכים הבאים: סתימות וטיפולי שורש, טיפול במחלות חניכיים, בניית עצם והרמת סינוס, עקירות, השלמת שיניים שבורות ובניית כתרים, השתלת שיניים ועוד.

השתלות שיניים

מראה שיניים חסרות ולא אסתטיות משפיע על האסתטיקה של החיוך ופוגע, באופן מובהק, בביטחוננו העצמי עד כדי מבוכה והימנעות. כמו כן, היעדר שן אחת או יותר מקשת השיניים והסגר, עלול להשפיע על יכולת הדיבור ולהקשות על הלעיסה. רשת מרפאות Care dent מציעה מגוון פתרונות ושיטות לשיקום הפה והשתלת שתלים דנטליים, המעניקים פתרון פרקטי, אסתטי וקבוע. הטיפולים מבוצעים בסביבה מקצועית, על ידי צוות רפואי מיומן ומכשור מתקדם. בין הטיפולים: שתלים סטנדרטים, שתלים מיוחדים (שתלים מתרחבים), טיפולים העשויים לחסוך הרמות סינוס והשתלות עצם, העמסות מידיות ו- All on 4/6.

טיפולים לשיקום הפה

שיקום הפה הוא תכנון וביצוע הטיפולים הדנטליים, אשר ישקמו את פיכם לעוד שנים רבות ויאפשרו לכם ליהנות מאיכות חיים, לעיסה נכונה, לחייך ולדבר בצורה נכונה. על מנת לבנות תוכנית טיפולים מדויקת, יש להכיר את מבנה הפה באופן הכי מעמיק שיש, ולהבין את ציפיותיו ומגבלותיו של המטופל. לכן יש "להפקיד" את פיכם וחיוככם אצל מיטב הרופאים. רופא השיניים המשקם יעבוד בשיתוף פעולה צמוד ומלא לכירורג פה ולסת כדי שהשיקום יעשה על בסיס יציב ונכון וישמש אתכם לאורך שנים. בנוסף למילוי כל התפקודים הדנטאליים של הפה בהצלחה.

כירורגית פה ולסת

טיפול כירורגי אינו כרוך בכאב מכיוון שהוא מבוצע בהרדמה מקומית (לפעמים גם בהרדמה כללית, כאשר מספר הטיפולים הוא רב ו/או עקב פחד של המטופל מטיפולי שיניים).

יישור שיניים לכל הגילאים

השיניים שלנו אינן יודעות אם הן צומחות ישר או עקום – הן פשוט צומחות. אם יש צפיפות בפה, או מכשול, לרוב בדמות שן או שיניים אחרות – הן דוחקות זו את זו. השיניים שלנו נוטות לזוז בכל גיל מסיבות שונות: פעולות לעיסה, דיבור, דחיפת הלשון, הידוק הלסתות, מחלות חניכיים ואפילו בלילה, מתוך שינה, אם אנחנו חורקים שיניים. התוצאה- שיניים לא ישרות. ניתן ליישר שיניים בכל גיל, כל עוד יש שיניים, חניכיים ועצמות בריאות.  הזזה ותיקון המיקום של השיניים אינם תלויים בגיל, אך עם זאת בפה של אדם מבוגר עצמות הפנים ומבנה הלסת כבר מקובעים. לכן, לתיקון בעיות סגר ויישור שיניים אצל בוגרים יכול להיות שיידרש יותר מסוג אחד של טיפול  וזמן ארוך יותר.

פריודונטיה - טיפולי חניכיים ע"י רופא מומחה לחניכיים

עבודתו של המומחה לחניכיים נמשכת שנים  ומצריכה משמעת וסבלנות מטעם המטופל, כדי לעצור את התפשטות הבעיה והחזרת החניכיים  למצב בריא.

 • אבחון וטיפול במחלות חניכיים שונות ומניעתן
 • ביצוע טיפולים כירורגים בחניכיים למטרות אסתטיות (כירורגיה פלסטית)
 • השתלות עצם סביב שיניים ועל רכס החניכיים
 • טיפול במחלות דלקתיות סביב שתלים דנטאליים
 • שמירה על היגיינת הפה הבסיסית ותחזוקת הרקמות
 • פעולות כירורגיות כגון השתלת שתל דנטאלי והרמת סינוס.

אסתטיקה דנטאלית

חיוך יפה הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר. מי שמחייך, העולם מחייך אליו בחזרה

שיננית

השיננית אחראית על הסרת אבנית וניקוי השיניים שלנו, אך לא רק:

 • ניקוי עמוק למטופלים עם בעיות חניכיים
 • הסרת כתמים מהשיניים, ע"י התזת חול מיוחדת ממכשיר הפרופיג'ט פלואוריזציה של השיניים
 • הדרכת המטופל למניעה והיגיינה נכונה

טיפולי שיניים לילדים

טיפול בשיניים נשירות (שיני חלב), קבועות ומעורבות. הגעה למרפאה עם הילד כבר בגיל מוקדם חשובה מאוד, כדי שנוכל לאבחן ולטפל בבעיות לפני שיתפתחו ויחמירו. על מנת להטמיע אצל הילד את הרגל הביקור אצל רופא השיניים כנוהל קבוע העוזר לשמור על הפה והשיניים ולא רק כמקום שאליו חייבים לגשת כשכואב. רופא הילדים מומחה בהתמודדות עם ילדים בעת קבלת טיפול, ויודע להפוך את חווית הטיפול לנעימה ולא טראומטית.

דילוג לתוכן