טיפולים אסתטיים והזרקות למילוי קמטים

רשת מרפאות Care Laser מציעה מגוון טיפולים חדשניים המיועדים לחידוש מראה העור, עם תוצאות מהירות וזמני החלמה קצרים. ברשימת הטיפולים ניתן למנות הזרקות בוטוקס, חומצה היאלורונית, מילוי ועיבוי שפתיים, הזרקת חוטים נספגים, טיפולי בוטוקס להזעת יתר ועיצוב אף ללא ניתוח. הטיפולים מתבצעים עם חומרים מקוריים ואיכותיים, על ידי רופא מיומן ובעל ניסיון עשיר. Care פועלת תחת פיקוח מכון התקנים הישראלי ובאישור משרד הבריאות.

חומרים מקורים ואיכותיים

החומרים  למילוי קמטים נעשו מבוקשים מאוד בשנים האחרונות ומספקים מענה מצוין  עבור אנשים רבים המבקשים לטפל בהופעתם של הקמטים וסימני הזדקנות שונים. כיום עושים שימוש בחומרי מילוי המפחיתים קמטים ומשיגים תוצאות טובות וטבעיות לתקופה ארוכה. השקעה רבת תקציב בטכנולוגיות מתקדמות ופיתוח מתמיד הביאו לכך שכיום יש בידנו חומרים יעילים וברמת איכות גבוהה שמשיגים תוצאות מעוררי השתאות. חומרי המילוי בהם אנו משתמשים הינם חומרים מקוריים ואיכותיים, הנושאים את אישור משרד הבריאות  ומתבצעים על ידי צוות רפואי מיומן ומנוסה.

בוטוקס

נמאס מקמטי ההבעה? מיטב הרופאים של Care נמצאים כאן בשבילך! בוטוקס (או בשמו המלא בוטולינום טוקסין) נמצא יעיל במיוחד בהעלמת קמטי הבעה בפנים, במצח וסביב העיניים. התוצאה היא מראה פנים צעיר, חלק ורענן. כמו כן, טיפול בבוטוקס נמצא יעיל בטיפול בהזעת יתר.

חומצה היאלורונית

על אף השם המפחיד, חומצה היאלורונית היא חומר טבעי המצוי בגוף האדם ובחללים שבין תאי העור. באמצעות הזרקה מבוקרת של החומר ניתן להשיג שלל תוצאות כגון: מילוי קמטים, עיצוב שפתיים, ומילוי נפחים. התוצאה? מראה פנים צעיר, חלק ורענן.

הצעות והנחות מפתיעות

מה משפיע ליותר זמן? בוטוקס או חומצה היאלורונית ? האם מתאים לך טיפולי הזרקות או אולי מזותרפיה? בזמן שאת מתלבטת בנוגע לטיפולים השונים שאנו מציעים, אנו מזמינים אותך להתרשם מהמבצעים הדינאמיים והמפתיעים שלנו וליהנות כבר עכשיו ממחירים והנחות מיוחדות שיזניקו אותך קדימה להשגת עור פנים רענן ומלא חן.

טשטוש קמטים - כל הסיפור

כמו שישנם סוגים רבים של קמטים, כך ישנן שיטות רבות לשטשט אותם (מזותרפיה, בוטוקס, פילינג והרשימה עוד מתארכת…) אז בואי נעשה קצת סדר בבלאגן, ונראה בדיוק אילו סוגים של קמטים יש, למה הם מופיעים, ואיך כדאי לטפל בהם.

העלמת ורידים

ורידים בולטים ברגליים? אל דאגה, יש סקלרותרפיה (הטרשה)! לא משנה אם קיץ או חורף, תמיד מחמיא לחשוף רגליים חלקות ולקבל מחמאות. כיום ניתן לעבור טיפול פשוט להעלמת הוורידים בתוך זמן קצר ביותר.

פתיחת תפריט נגישות
×

הצהרת נגישות

 רמת נגישות האתר

האתר מונגש בעזרת תוספי נגישות ועריכת קוד האתר בהתאמה להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט כמפורטים כאן>  WCAG 2.0  לרמה  AA.

כיצד ההנגשה באתר עובדת ?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת את פתיחת כפתורי ההנגשה. יש לבחור את הנושא המבוקש בתפריט ולהמתין לטעינת הדף.

מה נמצא בתפריט ההנגשה ?

משוב
במידה ונתקלתם בחלק ממבנה ו/או תוכן האתר, אשר מגביל את נגישותכם אליו,
אנא כתבו אלינו לכתובת דוא"ל  Accessibility@care.co.il

הבהרה
אנו עושים מאמצים ככל הניתן על מנת לאפשר גלישה נגישה בכל דפי האתר.
אנו בתהליך מתמשך ובמאמצים לשפר את נגישות האתר באופן מיטבי , ככל האפשר.
יתכן ויתגלו באתר דפים שההנגשה בהם טרם הושלמה, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים על מנת להנגיש אותם.
אנו ממשיכים במאמץ מתמיד לשפר את רמת נגישות האתר ,וזאת על מנת לאפשר שימוש באתר לכלל הגולשים, לרבות אנשים עם מוגבלויות.