הסרת שיער בלייזר-קצר וקולע!

הסרת שיער בלייזר – מגוון המכשירים, שלבי טיפול הסרת שיער בלייזר. התאמה גם לגוון עור כהה, התוצאות, המחירים וגם, התנאים המיוחדים שרק Care laser מעניקה לך.

ריכזנו עבורכם מידע קצר ומתומצת, על הסרת שיער בלייזר. לאלה מכם שרוצים לדעת הכל ומהר. למעמיקים שבינינו, מצורפים קישורים לתוכן מורחב ומקיף יותר.
 

מכשירי הלייזר להסרת שיער

Care laser מקפידה על שימוש במכשור מתקדם ובטכנולוגיית לייזר בלבד, אשר הוכחה כיעילה להסרת שיער לטווח ארוך. בנוסף, המגוון הרחב של מכשירי הלייזר שברשותנו, מאפשר התאמה מדויקת יותר לכל מטופל/ת.
ומעבר בין מכשירים לשיפור איכות הטיפול ותוצאותיו. המכשירים הם מן הדגמים המובילים בעולם, באיכותם ובתוצאותיהם.
מאושרי ה- FDA האמריקאי, מכון התקנים ומשרד הבריאות, ועל-כן בחרנו אותם.
 רוצה לדעת עוד על מכשירי הלייזר ברשת Care laser לחץ כאן ?
הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער

טיפולי הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער הנו הליך אסתטי בו מסירים או מדללים את השיער הנמצא בשלב של צמיחה ובזקיקים הפעילים. קיימות שיטות רבות להסרת שיער; גילוח ומשחות קוסמטיות, שעווה, אפילציה, IPL ולייזר. רובנו רוצים להיפטר ממרבית השיער המיותר בגופנו ומאסנו מהמטרד המתמשך של הטיפולים הביתיים. היום, כולנו כבר יודעים שטיפולי הסרת שיער בלייזר הם הפתרון היעיל והנוח ביותר.

רוצה להרחיב יותר על טיפולי הסרת שיער בלייזר לחצו כאן ?

התאמה לטיפול הסרת שיער בלייזר  

טיפולי הסרת שיער בלייזר מתאמים לכל אדם שסובל משיער מיותר, בכל חלק בגוף, ובלבד שהשיער שחור או חום כהה. יתרה מכך, הטכנולוגיה המתקדמת של היום מאפשרת טיפול גם בגוון עור כהה,  ובלבד שמדובר במכשיר המתאים כפי שיש למרפאות Care laser. הטיפולים אינם מתאימים לאנשים בעלי גוון שיער לבן, אפור וג'ינג'י. כמו כן, לא ניתן לטפל בלייזר בעת שימוש בתרופות מסוג 'רואקוטן' (או כל תרופה רגישה לאור ולשמש). וחולי סרטן, הנמצאים בעיצומו של טיפול כימותראפי.

רוצה לבדוק התאמה לטיפול הסרת שיער בלייזר לחצן כאן?

תוצאות הסרת שיער בלייזר  

הסרת שיער 'לצמיתות' הינה אגדה אורבאנית ואל לנו להתפתות להבטחות שווא. מכיוון שלא ניתן להבטיח את מה שלא ניתן לדעת בוודאות!. מה שכן, ניתן לומר בוודאות שטיפולי הסרת שיער בלייזר הינם יעילים, במרבית המקרים, לשנים רבות מאוד.
אז למה לא לצמיתות?, טיפול הסרת שיער בלייזר מצליח לנטרל את מרבית זקיקי השיער הפעילים אך אינו פוגע בזקיקים הרדומים.
זקיקים אלה עלולים לצמוח בכל עת או שלעולם לא.
 
רוצה להרחיב עוד על תוצאות טיפול הסרת שיער בלייזר לחצו כאן?

הצוות המטפל טיפולי 'הסרת שיער בלייזר' מבוצעים ע"י מטפלות. (ובהן גם טכנאיות רפואיות, אחיות מעשיות וקוסמטיקאיות). אשר עברו הכשרה מתאימה להפעלת מכשירי לייזר להסרת שיער. הן במסגרת החברה והן ע"י היצרן. לשירותו ותמיכתו של מערך המטפלות, עומדים מס' רופאים, המספקים מענה לבעיות ושאלות רפואיות מיוחדות המתעוררות. וכן לטיפול בכוויות מקומיות שעלולות להתרחש.

מכונים אחרים מציעים לכם טיפולים על ידי רופאים?. אנחנו לא רואים שום סיבה שרופא יעסוק בטיפולי לייזר לאחר שהוא סיים לימודי רפואה מייגעים. בדרך כלל, מדובר ברופאים שהשכלתם לא קיבלה הכרה בישראל ו/או ללא רישיון לעסוק ברפואה בארץ.

מחירים להסרת שיער בלייזר

בשונה ממכונים רבים, Care laser אינה משווקת תוצאות, אלא טיפולים באיכות קפדנית, מתוך נקודת הנחה שטיפול טוב משיג תוצאות טובות. ניתן לבחור בין 'חבילות טיפולים' לבין שיטת טיפולים ייחודית שלנו שנקראת 'שיטת הכוכבים', המאפשרת לך שליטה מלאה על חלוקת כספך. בהתאם לאזורי הטיפול הרצויים לך ולהתקדמות הטיפול.

 
רוצה לדעת עוד על שיטת הכוכבים של Care laser?
 

מבצעים והטבות מי לא אוהב מבצעים? Care laser  מעניקה מגוון הטבות ומבצעים חמים להסרת שיער בלייזר, המשתנים מעת לעת. כמו כן, מאפשרת פריסת תשלומים ללא ריבית והצמדה, הסדרי מימון והנחות מיוחדות לחברי קופות החולים. רוצה להתעדכן על המבצעים החמים?– השאירו פרטים או חייגו 2273*

אמינות והגינות

תו אמון הציבור רשת מרפאות Care הינה חברה בעלת תו אמון הציבור להגינות בעסקים. להרחבה לחצו כאן

שאלות נפוצות

לנוחיותך, אספנו מקבץ שאלות נפוצות בתחום לשאלות נוספות השאירו פרטים, או התקשרו 2273* 
דילוג לתוכן