מחירים מיוחדים לחברי קופת חולים "כללית"

אנו יודעים שלעתים בשל אילוצים כספיים המראה המבוקש  שאנו מדמיינים בראשנו נראה כמו חלום שהולך ומתרחק ושאינו בר מימוש. אנו תוהים ומתחבטים מתי ואם בכלל נצליח לשים בצד את הסכום הרצוי עבור ניתוח או טיפול שיכולים לעשות שינוי גדול במראה שלנו. בדיוק בנקודה הזו נכנס לתמונה שיתוף פעולה שלנו עם קופת חולים "כללית", המציע תכנית ורמת מחירים שבאה להקל במימון ניתוחים פלסטיים שונים. למבוטחי "כללית פלטינום" מציעה הקופה ניתוחים פלסטיים בהשתתפות עצמית נמוכה במיוחד. חברי כללית, אנו מזמינים אתכם ליהנות כבר עכשיו מעד- 70% הנחה על מגוון ניתוחים פלסטיים. להמשיך לחלום בגדול.. אך בעיקר להגשים בענק!

המומחים שלנו

Care laser מעמידה לרשותכם רופאי כירורגיה פלסטית מנוסים ומקצועיים. במרפאות שלנו עובדים מומחים מסורים, קשובים ואכפתיים הרואים בראש ובראשונה את צרכי המטופל ומחויבים לשביעות רצון גבוהה. כל המומחים שלנו חברים באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, אסתטית ומשחזרת, ומכהנים גם בתפקיד מפתח בכירים בבתי החולים המובילים בארץ, לצד עבודתם ב-Care laser. רובם ככולם משתתפים בכנסים מקצועיים, עוברים השתלמויות בארץ ובחו"ל ומתעדכנים ללא הרף בחידושים  ובהתפתחויות בתחומם.

שאלות נפוצות

לשאול שאלות ולרצות לדעת, הם חלק טבעי מתהליכי קבלת החלטות בחיינו, בייחוד כשמדובר בטיפולים רפואיים. לנוחיותכם, אספנו מקבץ שאלות נפוצות עבור הטיפולים השונים, שאנו מציעים ברשת מרפאות Care laser. שאלות כגון – מה ההבדל בין הרמת חזה עם שתל לבין הרמת חזה ללא שתל? מהו נפח השתל הנפוץ ביותר? האם קופת החולים או חברת הביטוח יסייעו לי במימון עלויות ניתוח הקטנת החזה? האם כל מי שמעוניין בניתוח אף יכול לבצע אותו? שאלות אלה ושאלות נוספות, עם התשובות כמובן, ממתינות  לכם כאן

ניתוחים פלסטיים ב Care

על מנת לעשות קצת סדר, הכנו עבורכם רשימה של כל הניתוחים הפלסטיים המבוצעים ברשת מרפאות Care. ברשימה תוכלו למצוא מידע בסיסי אודות כל אחד מהניתוחים, למי הם מיועדים, מה מטרת הניתוח ועוד…

מגוון ניתוחים פלסטיים למראה שתמיד חלמת עליו, עם צוות רופאים מנוסה וליווי אישי

פתיחת תפריט נגישות
×

הצהרת נגישות

 רמת נגישות האתר

האתר מונגש בעזרת תוספי נגישות ועריכת קוד האתר בהתאמה להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט כמפורטים כאן>  WCAG 2.0  לרמה  AA.

כיצד ההנגשה באתר עובדת ?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת את פתיחת כפתורי ההנגשה. יש לבחור את הנושא המבוקש בתפריט ולהמתין לטעינת הדף.

מה נמצא בתפריט ההנגשה ?

משוב
במידה ונתקלתם בחלק ממבנה ו/או תוכן האתר, אשר מגביל את נגישותכם אליו,
אנא כתבו אלינו לכתובת דוא"ל  Accessibility@care.co.il

הבהרה
אנו עושים מאמצים ככל הניתן על מנת לאפשר גלישה נגישה בכל דפי האתר.
אנו בתהליך מתמשך ובמאמצים לשפר את נגישות האתר באופן מיטבי , ככל האפשר.
יתכן ויתגלו באתר דפים שההנגשה בהם טרם הושלמה, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים על מנת להנגיש אותם.
אנו ממשיכים במאמץ מתמיד לשפר את רמת נגישות האתר ,וזאת על מנת לאפשר שימוש באתר לכלל הגולשים, לרבות אנשים עם מוגבלויות.